obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Letní kino s Eurojackpotem
Zažijte s námi páteční letní pohodu... Shlídněte film podle vašeho gusta, poslechněte si DJ, dejte si welcome drink, vyfoťte se v našem fotokoutku, zkrátka bavte se, co hrdlo ráčí! V pátek se na Vás budeme těšit v letním kině ve Slaném.

Doprovodný program startuje vždy v 18:00 a promítat začínáme po 21:00. Tento pátek budeme kousek od Prahy a promítáme film Šílený Max. Vezměte své rodiny, kamarády, známé a přijďte si užít letní kino trochu jinak.

Na www.eurojackpot.sazka.cz/letni-kina si můžete předem zarezervovat svá místa a pro všechny registrované máme připraven na koktejlovém baru Eurojackpot drink. K promítání filmu Vám rozdáme popcorn a ani v případě ochlazení se nemusíte bát, máme pro Vás připravené teplé deky, které si pak odnesete jako dárek.

Vstupenkou je potvrzení o sázce Eurojackpotu za 60 Kč pro 2 osoby, vsadit si můžete přímo u kina na našem mobilním terminálu.

Podívejte se, jakou jsme zažili letní pohodu v Jablonci nad Nisou:

A kdy a kde na Vás čekají další promítání? Mrkněte na mapu a hlasujte, jaký film budeme hrát příště na www.eurojackpot.sazka.cz/letni-kina.

 

Přečtěte si také