Koktejl Manhattan v New Yorském Manhattanu
Co byste dělali, kdybyste vyhráli milion? Mezi námi není málo těch, kteří na tuto otázku musejí skutečně hledat odpověď.
Jednou z nich je i Jacqui, Britka, která vyhrála milion liber. Rozhodla se dát v práci výpověď a začít dělat to, co chce a ne to, co musí.  A má spoustu plánů. Tak se inspirujte.

Matka malého syna se rozhodla užít si svobodu, kterou jí výhra poskytla. A samozřejmě chce taky část peněz utratit. „Výhra mi rozšířila obzory v mnoha ohledech. Nyní můžu upřednostnit věci, které dělat chci před těmi, které jsem dělat musela. Pracovat chci, ale nejspíš v jiném oboru,“ říká ještě donedávna asistentka obchodní manažerky.

Na programu toho má opravdu hodně. Začne právě s věcmi, které vždycky chtěla dělat, ale neměla na ně kvůli svému pracovnímu vytížení čas – přihlásí se do kurzu vaření, začne malovat a taky se naučí nějaký cizí jazyk. Samozřejmě dojde i na nové auto a rekonstrukci domu – novou kuchyň a koupelnu. A taky poletí s manželem první třídou do Dubaje a konečně zase navštíví sestru.

thsun-(1).jpg

„Nejdůležitější pro mě ale je, že budu mít spoustu času na syna. Už jsem nám koupila kola, tak budeme jezdit na výlety, teda pokud ho odtrhnu od Playstationu,“ plánuje s úsměvem novopečená milionářka.
Konec práce oslaví stylově. Zaletí si s přáteli do New Yorku. „Dám si svůj oblíbený koktejl Manhattan přímo na Manhattanu. Nemůžu tomu uvěřit, je to prostě paráda. Začíná mi nový život,“ říká Jacqui  a jde balit.

I Vy si můžete vychutnat svůj oblíbený drink někde v cizině. Tak si vsaďte a můžete taky začít balit kufry.

Zdroj foto: The Sun
 

Přečtěte si také