Když přiveze bílý kůň milion…
Někomu nosí štěstí slisovaný čtyřlístek, jinému zase bílý kůň. Možná trochu nezvyklé, ale jednomu britskému páru přihrál milion liber. Nick a Zoe provozují tři roky restauraci s tímto názvem. A White Horse pub se jim odvděčil.
Bílý kůň znamená pro mě a mou ženu opravdu hodně. Já jsem původně kovář a Zoe jsem poznal právě, když jsem přijel okovat jejího bílého koně. Od té doby žertujeme, že to byl právě on, kdo nás dal dohromady. A proto jsme tak pojmenovali i náš podnik,“ říká Nick.

obr-bily-kun-httpwww-dailymail-co-uk.jpg

Po zimě se rozhodli v restauraci vyčistit koberce speciálním přístrojem, pro který jeli do nedalekého města. Když ho Nick vracel, napadlo ho vsadit si. „Kdybychom negruntovali, nikdy bych tou cestou nejel, nevešel do toho konkrétního obchodu a z mašiny by mi nevyjel náhodný tip, který byl milionový,“ říká Nick s úsměvem a dodává, že čištění koberců se někdy prostě vyplatí.

Hodně lidí se jich prý ptalo, proč hned podnik nezavřeli a nezačali si užívat. „Místní lidé pro nás hodně znamenají, navíc to byla docela zábava točit piva a vědět o té neuvěřitelné sumě na účtu. Dlouho jsme to nikomu neřekli,“ vysvětluje Zoe.

Přesto se ale po delší úvaze manželé rozhodli s provozováním restaurace koncem roku skončit. „Nebude to lehké, podnik byl rok zavřený, když jsme ho přebírali. Hodně jsme se před jeho znovuotevřením nadřeli,“ říká Nick.

Manželé hodlají odpočívat. V podniku byli tři roky v podstatě nonstop. Koupí si nový dům, auto a budou cestovat. Nejvíc si ale cenní toho, že budou mít konečně volný čas jeden pro druhého.
A co Vy? Taky máte svého maskota nebo symbol pro štěstí? Třeba i Vám přihraje zajímavou výhru. Tak si vsaďte!

Zdroj foto: dailymail.co.uk
 

Přečtěte si také