Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Kavárna štěstí poprvé na festivalu ve Varech

Kavárna štěstí poprvé na festivalu ve Varech
Jedete na filmový festival do Karlových Varů? Zastavte se v Kavárně štěstí, kromě dobrého občerstvení máte každý den tři možnosti vyhrát něco navíc. Losujeme o vstupenky na filmy, vstupenky na turné skupiny Chinaski i o dárky prvoligových fotbalových klubů.
Odpočinkovou zónu s vytříbenou kávou nabídne během filmového festivalu v Karlových Varech Kavárna štěstí. Výjimečnost celého konceptu tkví v tom, že během návštěvy kavárny si můžou lidé vyzkoušet jaké to je, poškádlit štěstěnu. Kromě toho, že ve Šťastném menu je v ceně nápoje i los, si taky během celého festivalu mohou návštěvníci denně zařadit do losování například o vstupenky na filmy. 

Jeden z nejmodernějších stanů nadchne návštěvníky svojí neotřelou atmosférou, kterou každý den od 16 hodin obohatí Djs. V pátek 7. července si do Kavárny štěstí přijde vypít kávu i skupina Chinaski. Na místě se návštěvníci mohou s kapelou neformálně od 15 hodin setkat, popovídat si nebo si nechat podepsat novou desku Není nám do pláče.

kavarna-vary.jpg

Kavárna štěstí nabídne lidem možnost odpočinout si v atraktivním prostředí, ochutnat lehké jídlo z dílny šéfkuchaře restaurace Grand Cru – Jana Punčocháře, pít znamenitou kávu a zároveň tyto šťastné momenty spojit se zábavou. Kavárna totiž nabídne mimo jiné i možnost dát si kávu s kapkou štěstí losem Kavárny štěstí. V této speciální emisi Sazky se skrývá hlavní výhra až sto tisíc korun a každý třetí los vyhrává.

V Kavárně štěstí se plní sny a každý se může zapojit do soutěže o vstupenky na filmy, kterých se losuje každý den 10. Losovat se bude denně v 15:30 taky o dárky prvoligových fotbalových klubů a o vstupenky na turné skupiny Chinaski.
 
Kavárna štěstí bude vedle Grandhotelu Ambassador / Národní dům, otevřena denně od 9:00 do 22:00.
 

Přečtěte si také