obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Kavárna štěstí poprvé na festivalu ve Varech
Jedete na filmový festival do Karlových Varů? Zastavte se v Kavárně štěstí, kromě dobrého občerstvení máte každý den tři možnosti vyhrát něco navíc. Losujeme o vstupenky na filmy, vstupenky na turné skupiny Chinaski i o dárky prvoligových fotbalových klubů.
Odpočinkovou zónu s vytříbenou kávou nabídne během filmového festivalu v Karlových Varech Kavárna štěstí. Výjimečnost celého konceptu tkví v tom, že během návštěvy kavárny si můžou lidé vyzkoušet jaké to je, poškádlit štěstěnu. Kromě toho, že ve Šťastném menu je v ceně nápoje i los, si taky během celého festivalu mohou návštěvníci denně zařadit do losování například o vstupenky na filmy. 

Jeden z nejmodernějších stanů nadchne návštěvníky svojí neotřelou atmosférou, kterou každý den od 16 hodin obohatí Djs. V pátek 7. července si do Kavárny štěstí přijde vypít kávu i skupina Chinaski. Na místě se návštěvníci mohou s kapelou neformálně od 15 hodin setkat, popovídat si nebo si nechat podepsat novou desku Není nám do pláče.

kavarna-vary.jpg

Kavárna štěstí nabídne lidem možnost odpočinout si v atraktivním prostředí, ochutnat lehké jídlo z dílny šéfkuchaře restaurace Grand Cru – Jana Punčocháře, pít znamenitou kávu a zároveň tyto šťastné momenty spojit se zábavou. Kavárna totiž nabídne mimo jiné i možnost dát si kávu s kapkou štěstí losem Kavárny štěstí. V této speciální emisi Sazky se skrývá hlavní výhra až sto tisíc korun a každý třetí los vyhrává.

V Kavárně štěstí se plní sny a každý se může zapojit do soutěže o vstupenky na filmy, kterých se losuje každý den 10. Losovat se bude denně v 15:30 taky o dárky prvoligových fotbalových klubů a o vstupenky na turné skupiny Chinaski.
 
Kavárna štěstí bude vedle Grandhotelu Ambassador / Národní dům, otevřena denně od 9:00 do 22:00.
 

Přečtěte si také