obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Kamarádky vyhrály díky horoskopu
Carly Wiggettová (25) a Becky Wittová (26) z britského Dartfordu jsou nejlepší kamarádky už od 12 let. V roce 2013 je ještě sblížila neuvěřitelná výhra…

V britském celostátním deníku The Sun mají pravidelnou rubriku věnovanou horoskopu. Maminka jedné z kamarádek, Tracy Wiggettová, si ji nikdy nezapomene nalistovat. Učinila tak také na jaře 2013, kdy se dočetla, že lidé ve znamení ryb a býka společně vyhrají v loterii. Okamžitě proto volala dceři (ve znamení ryb) a poradila jí, aby si s kamarádkou (v býku) vsadily.

Carly Wiggettová a Becky Wittová vyhrály v loterii na základě předpovědi v horoskopu (Zdroj: Dailymail.co.uk)

Děvčata sice na podobné pověry příliš nedala, přesto si vsadila, jak samy říkají „alespoň pro srandu,“ do loterie Euromillions. Ještěže tak! Díky tomu si společně přišla na celkem více než 336 tisíc liber (v přepočtu necelých 13 milionů korun) – téměř 6 milionů korun pro každou. Od jackpotu v hodnotě závratných 85 milionů liber je přitom dělilo jediné číslo!

Obě kamarádky od té doby horoskopy samozřejmě čtou. A jak jste na tom vy? Věříte horoskopům nebo je považujete za šarlatánství?

Přečtěte si také