obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Kam vyrazí výherci Cesty kolem světa?
Vy máte ještě šanci si o Cestu kolem světa v Eurojackpotu zahrát do poloviny září. Každý vsazený sloupec je vstupenkou do hry o dovolenou za 500 000 korun.

Výherce Petr s manželkou nejdřív museli vstřebat pocity z výhry

Petr-Vorel-(1).jpg

Pan Petr z Prahy sází pravidelně, ale zatím měl štěstí jen na menší výhry. Věří, že jde o náhodu, a tak nemá svá čísla a využívá jen náhodných tipů. Tentokrát šlo o dvojitou náhodu, protože výhru mu přinesl kód šestého sloupce náhodných čísel.

O tom, že jsem vyhrál, mi řekla manželka, která to zjistila na internetových stránkách. Museli jsme nejprve vstřebat pocity z výhry a uvěřit, že se to stalo právě nám. Těšíme se, že vyrazíme za teplem někam do rovníkových destinací, ale vlastně máme rádi i hory. Všechno je prostě otevřené, možnosti obrovské,“ říká Petr, který si nechá ještě čas na rozmyšlenou, než se definitivně rozhodne, jak svých půl milionu na cestování využije.  


Výherce Pavel z Olomouckého kraje

Pavel-Kraina.jpg

Pan Pavel z Olomouckého kraje je pravidelným sázejícím již 50 let. Sází převážně Sportku, ale i Eurojackpot, který je pro něj zajímavý kombinací různých výher. Při první řadě hry Cesta kolem světa sázel na každé losování, ale štěstí na výhru neměl. Tentokrát vsadil, protože ho zaujal článek v novinách. Byla v něm zvýrazněna jeho oblíbená čísla shodující se s daty jeho životních etap. Vnímal to jako znamení, vsadil je a povedlo se. Chystá se letět se svou manželkou do New Yorku. Zbylou část výhry by rád využil na dovolenou se svou rodinou.
 
 

Lukáš vsadil na internet

Lukas-Bechner-2.jpg
 
Pan Lukáš ze Středočeského kraje je pravidelným sázejícím Eurojackpotu i Sportky. Uvítal možnost internetového sázení, což vnímal jako velké zjednodušení. „Můžu si teď vsadit kdykoliv a neztrácím svůj čas, což je super,“ potvrzuje svojí volbu začít sázet online.

Výhru chce použít na cestování se svým kamarádem. „Rád bych něco netradičního, exotiku, prostě něco, co bych bez takové výhry těžko mohl zažít. Lákají mě rovníkové Galapágy, ale chtěl bych znovu navštívit Filipíny nebo Maledivy, kde jsem už byl,“ nastiňuje své plány šťastný výherce. 
 

Přečtěte si také