obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Kadeřnice plánuje domov snů
Katherine Jones z Llanelli ve Walesu si setřela v přepočtu asi 3,5 milionu korun. O plánech měla jasno hned – koupí dům a pořádně se na něm vyřádí.
Doposud bydlela vždy po pronájmech a pořádně ji to štvalo. „Pokoušela jsem si něco ušetřit, abych měla základ na hypotéku, ale s příjmem kadeřnice to šlo příšerně pomalu,“ líčí Katherine Jonesová. Po nákupu a setření šťastného losu už peníze neřeší. Teď má starosti s výběrem vhodného domu ke koupi.

Jakmile najde ten pravý, hodlá jej proměnit ve své království a upravit podle vlastního projektu. Sama říká, že si tak konečně splní odvěký sen. A kdy se o výhře dozvěděla?

„Bylo to během oběda o polední pauze. Šly jsme se s kolegyněmi najíst a já náhle pocítila nutkání koupit si los. Taky jsem tak učinila a u jídla jej setřela. Samozřejmě jsem čekala maximálně nějaké drobné, tohle mi vyrazilo dech. Kolegyně se zeptaly, jestli mi něco není. Když jsem jim řekla o výhře, úplně se zbláznily a začaly radostí křičet. Vzbudily jsme docela pozdvižení,“ směje se Katherine a utíká zpět k výběru svého snového bydlení.

Přečtěte si také