obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
K sázce ho přivedla čísla v novinách
Přinášíme vám první dojmy výherců cesty kolem světa v Eurojackpotu z dřívějších losování. Například Pan Pavel z Olomouckého kraje je pravidelným sázejícím už 50 let. Sází převážně Sportku, ale i Eurojackpot, který je pro něj zajímavý kombinací různých výher. Při první vlně hry Cesta kolem světa sázel na každé losování, ale štěstí na výhru neměl.
Tentokrát vsadil, protože ho zaujal článek v novinách. Byla v něm zvýrazněna jeho oblíbená čísla shodující se s daty jeho životních etap. Vnímal to jako znamení, vsadil je a povedlo se. Chystá se letět se svou manželkou do New Yorku. Zbylou část výhry by rád využil na dovolenou se svou rodinou.
 

Pan Petr z Prahy sází pravidelně, ale doteď neměl štěstí na větší výhry


Petr-Vorel.jpg

Věří, že sázení je o náhodě, a tak nemá svá čísla a využívá jen náhodných tipů. „O tom, že jsem vyhrál, mi řekla manželka, která to zjistila na internetových stránkách. Museli jsme nejprve vstřebat pocity z výhry a uvěřit, že se to stalo právě nám. Těšíme se, že vyrazíme za teplem někam do rovníkových destinací, ale vlastně máme rádi i hory. Všechno je prostě otevřené, možnosti obrovské,“ zmínil s úsměvem na rtech výherce Petr.
 

Lukáš pojede na rovníkové Galapágy

Lukas-Bechner-2.jpg
Pan Lukáš ze Středočeského kraje je pravidelným sázejícím Eurojackpotu i Sportky. Uvítal možnost internetového sázení, což vnímal jako velké zjednodušení: „Můžu si teď vsadit kdykoliv a neztrácím svůj čas, což je super.“ Výhru chce použít na cestování se svým kamarádem. „Rád bych něco netradičního, exotiku, prostě něco, co bych bez takové výhry těžko mohl zažít. Lákají mě rovníkové Galapágy, ale chtěl bych znovu navštívit Filipíny nebo Maledivy, kde jsem už byl,“ prozradil nám něco ze svých plánů.
 

Přečtěte si také