obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Jižní Čechy jsou bohatší o multimilionáře. Sportka mu přinesla téměř 47 milionů
Štěstí se usmálo ve Sportce na muže z Jižních Čech, tiket mu vynesl výhru 46 660 768 korun.
Nemusíte sázet pravidelně, abyste vyhráli. Stačí jenom občas. Své o tom ví novopečený multimilionář z Jižních Čech, který ve Sportce vyhrál částku 46 660 768 korun. Prvních pět sloupců vsadil vlastní čísla, dalších pět sloupců nechal vybrat náhodně. Výhra mu cinkla právě v šestém sloupci plného tiketu, který si nechal vygenerovat na terminálu.

Náš výherce se o této neuvěřitelné novině s nikým nepodělil. Kromě zaměstnanců Sazky jste tak první, kdo se dozví podrobnosti a třeba vylepšíte svoji strategii. Ačkoliv identitu výherce tajíme, můžeme prozradit, že jde o muže ve středních letech, který sází příležitostně. Svoji sázku vložil ve středu a to přímo na naší pobočce. Když se o výhře necelých 47 milionů dozvěděl, nemohl tomu uvěřit a tiket pro jistotu několikrát zkontroloval.

I po několika mrknutích a polknutích však byla vylosovaná čísla shodná s těmi, která vsadil. Výhra byla jeho. S tolika penězi se dá dělat mnoho věcí, náš výherce se ale svěřil, že byl šťastný již před výhrou a nemá pocit, že by mu peníze udělaly život ještě lepším. Ostatně, stále má v plánu chodit do práce mezi své kolegy. A to i přes to, že by si část společnosti mohl nyní koupit. Né-li celou. Nový multimilionář ale věří, že stále zůstane stejný.

Aktuální výherce se tak připojil mezi 110 milionářů, které jsme vytvořili za posledních 12 měsíců.  V Jižních Čechách jde o čtvrtou výhru za poslední rok. Ostatně, na statistiky se můžete podívat sami. A rovnou si můžete vsadit. Třeba v dalším příběhu budeme psát zrovna o vás!

Přečtěte si také