Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Jindřich poznával krásy Kuby díky výhře

08.03.2018 / 08:33
V Eurojackpotu vyhrál cestu kolem světa a svou dovolenou snů začal v temperamentní Kubě, kam vyrazil pan Jindřich spolu s manželkou a přáteli. První zastávkou bylo dovolenkové letovisko Varadero, kterým byli všichni uchváceni.  
Krásná oblasti Varadero bylo první zastávkou. Tam si pan Jindřich užil krásné pláže s bílým pískem a pár dní nerušené relaxace. 

Jindrich-2.jpg

Obrovským zážitkem pro něj byl pak i výlet do Havany, hlavního města kubánského dění. Tam viděl spoustu historických památek a vychutnal si jízdu ve starých amerických autech. Havana totiž svojí atmosférou dokáže člověka úplně pohltit a když se k tomu přidá ještě nějaké to originální Mojito nebo Cuba Libre a kubánské rytmy, zážitek je to nezapomenutelný.

Jindrich-auta.jpg

Na podzim se ještě pan Jindřich chystá vyjet do Turecka. Část výhry pak věnoval svým dětem, které s rodinami stráví prázdniny na Floridě. Tam chtějí navštívit NASA a zábavní parky.

I vy máte stále šanci zahrát si o 10 Cest kolem světa v Eurojackpotu, tak to nepropásněte.
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět