obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Jednou jsem nevsadil a moje čísla padla
Je z rodiny sázkařů a chce se podělit o svůj příběh, ve kterém mu unikla šance na milionovou výhru. V rodině pana Miloše se sázení přenáší z generace na generaci.

Štěstí se na zaryté sportkaře občas usmálo. Uhodli několikrát i 5 čísel a tak si odnesli výhru ve třetím pořadí, maximálně ale 30 000 korun.

"Tiket si podávám vždy na jedné z čerpacích stanic v Brandýse nad Labem. Včera jsem jel z Lipna s tím, že jako každou neděli obnovím ticket, který mám u sebe v peněžence. Bohužel jsem uvízl ve 20 kilometrové koloně a vyjímečně neměl tak možnost sázku obnovit, " vypráví sázející Miloš.

"Stavoval jsem se dokonce dvakrát na čerpací stanici po cestě do Prahy a s tiketem v ruce žádal o jeho podání, ani na jedné bohužel neměli terminál. Kamarád mě ale ujistil, že do sedmé hodiny budeme ve městě, kde Sportku podám. Po cestě v autě pak byla Sportka hlavní téma a já říkal kamarádovi, že každé losování je několik výherců (i když ne vždy nejvyšší částky), tak proč bych jím nemohl být já. Stačí pouze sázet a šance tu je vždycky," dodává Miloš.

Tiket Sportky už si ale Miloš včas obnovit nestihl. Když se díval na výsledky losování, zjistil, že vylosovaná čísla v prvním tahu se shodovala s jeho třetím vsazeným sloupcem. Sedělo všech šest čísel, takže by Miloš vyhrál Jackpot prvního pořadí, tedy přesně  24 769 725 korun.

"Je to nepříjemná životní situace, se kterou se musím vyrovnat. Alespoň se ale chci o tento zážitek podělit s ostatními," posteskl si Miloš.

Takhle vypadá tiket, který nám Miloš poslal. Právě tohle jsou jeho vsazená čísla, která si pravidelně, každou neděli obnovuje.

... a v losování, na které si Miloš nestihl vsadit, tedy v neděli 16. srpna, právě jeho, pro jednou nevsazená čísla padla...

 

 ...a 1. tah mu mohl přinést 24 769 725 korun.

"Je v tom několik souher náhod a vážně začínám věřit, že je to osud, který byl nevyhnutelný. Před měsícem se mi totiž zdál sen, že jsem vyhrál 17 milionů korun, ale pak se ukázalo, že jsem nepodal tiket. Takže se ten sen vyplnil, až na tu částku," vypráví Miloš, který ale s optimismem dodává, že sázet nepřestane, protože kdo nehraje, nevyhraje.

"Vyprávím to každému na potkání a i ti největší skeptici začali sázet. Asi nikdo z výherců se z určitých důvodů vysokými výhrami raději nechlubí (alespoň já bych to tajil) a je větší množství skeptiků, kteří si myslí, že čísla nemůžou nikdy padnout. Můj příběh ale dokazuje, že čísla na tiketu se přeci jen s těmi taženými shodovat můžou," zakončuje svoje vyprávění Miloš, který ale svůj sázkový zážitek prý dlouho z hlavy nedostane.  

Přečtěte si také