obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Je jí 19 a na losech setřela miliony. Dvakrát v jednom týdnu!

Štěstí se občas usměje na každého, ale dvakrát za týden? Devatenáctileté dívce z Kalifornie se to podařilo.

Kdo nesází, nevyhraje. A kdo nesází dvakrát týdně, nemůže vyhrát miliony dvakrát v jednom týdnu. To dá rozum. Své by o tom mohla vyprávět devatenáctiletá Američanka Rosa Dominguezová, které se povedl věru husarský kousek – dvakrát po sobě vyhrála nejvyšší možnou částku!

Rosa Dominguezová měla šťastný týden. Na čerpací stanici si cestou z práce koupila stírací los za pět dolarů a vyhrála neuvěřitelných 555 555 dolarů, tedy v přepočtu necelých 14 milionů korun. Ve stejném týdnu pak na jiné čerpací stanici pořídila další los, opět v hodnotě 5 dolarů. A na něj vyhrála dalších 2,5 milionu.

Za týden nějakých 16 milionů korun, to nevydělají ani ti největší byznysmeni. A co teprve teenagerka, která v Americe sice může řídit, ale nemůže pít alkohol. Výhru tak mohla Rosa oslavit pouze rychlými špunty. A nebo tím, že si koupí nové auto, s čímž se také svěřila provozovateli loterie, když si šla pro výhru.

Příběh Rosy Dominguezové nám tak budiž inspirací. Nejenže se štěstíčku musí jít naproti, ale je dobré ho využít, dokud se nás drží. Část peněz z výhry tak sami vždycky investujeme do dalších losů. Co kdyby…

Zdroj: People

Přečtěte si také