Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Jaký typ sázejícího jste vy?

Jaký typ sázejícího jste vy?
Jste bručoun, sváteční hráč, vůdce kancelářského syndikátu, ritualista nebo snílek? Definovali jsme 5 typů sázejících loterie. Poznáte se?
  1. Vůdce kancelářského syndikátu – Rození organizátoři s radostí vybírají drobné od kolegů v kanceláři a stojí v čele hromadného sázení systémových sázek. Jejich společenská prestiž významně stoupá především v případě úspěšných podání. V případě výhry jackpotu se status těchto lidí povyšuje na božský.
  2. Bručoun – Pravý opak snílka a věčný pesimista. Ještě před samotnou návštěvou trafiky utrápeně vzdychá a stěžuje si na nepřízeň osudu, neboť zkrátka „VÍ“, že zase nevyhraje. Slosování často vůbec nesleduje a tažená čísla kontroluje až ráno na internetu. V případě výhry často odmítá věřit, že se štěstí usmálo právě na něj. O to více si pak cení vyhraných peněz.
  3. Sváteční hráč – Hraní loterie se oddává jen během mimořádných slosování a tehdy, když je v jackpotu pořádný ranec. Tento typ hráčů považuje sázku za sváteční okamžik a patří mezi nejvděčnější hráče. Velikou radost má i z menších výher.
  4. Snílek – Už při koupi tiketu má jasno v tom, co si za případnou výhru koupí. Ani na okamžik nepochybuje o tom, že během dnešního slosování se štěstí usměje právě na něj a tažena budou jeho čísla.
  5. Tradicionalista a vyznavač pravidelných rituálů – Sází pravidelně, neboť to patří k celé řadě jeho životních zvyků a rituálů. Před slosováním nakoupí popcorn a něco dobrého na zub a s celou rodinou si na gauči u televize užívá chvíle zdravého vzrušení.

Poznali jste se nebo jste typově ještě někde jinde? Napište nám o tom do diskuze pod článkem!

Přečtěte si také