obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Jaký typ sázejícího jste vy?
Jste bručoun, sváteční hráč, vůdce kancelářského syndikátu, ritualista nebo snílek? Definovali jsme 5 typů sázejících loterie. Poznáte se?
  1. Vůdce kancelářského syndikátu – Rození organizátoři s radostí vybírají drobné od kolegů v kanceláři a stojí v čele hromadného sázení systémových sázek. Jejich společenská prestiž významně stoupá především v případě úspěšných podání. V případě výhry jackpotu se status těchto lidí povyšuje na božský.
  2. Bručoun – Pravý opak snílka a věčný pesimista. Ještě před samotnou návštěvou trafiky utrápeně vzdychá a stěžuje si na nepřízeň osudu, neboť zkrátka „VÍ“, že zase nevyhraje. Slosování často vůbec nesleduje a tažená čísla kontroluje až ráno na internetu. V případě výhry často odmítá věřit, že se štěstí usmálo právě na něj. O to více si pak cení vyhraných peněz.
  3. Sváteční hráč – Hraní loterie se oddává jen během mimořádných slosování a tehdy, když je v jackpotu pořádný ranec. Tento typ hráčů považuje sázku za sváteční okamžik a patří mezi nejvděčnější hráče. Velikou radost má i z menších výher.
  4. Snílek – Už při koupi tiketu má jasno v tom, co si za případnou výhru koupí. Ani na okamžik nepochybuje o tom, že během dnešního slosování se štěstí usměje právě na něj a tažena budou jeho čísla.
  5. Tradicionalista a vyznavač pravidelných rituálů – Sází pravidelně, neboť to patří k celé řadě jeho životních zvyků a rituálů. Před slosováním nakoupí popcorn a něco dobrého na zub a s celou rodinou si na gauči u televize užívá chvíle zdravého vzrušení.

Poznali jste se nebo jste typově ještě někde jinde? Napište nám o tom do diskuze pod článkem!

Přečtěte si také