obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Jako novopečený milionář vyrazí na wrestling

Poznali se před sedmi lety, pět let spolu podnikají a dva měsíce jsou milionáři. William a jeho žena Sophie vyhráli milion liber, v přepočtu zhruba třicet milionů korun, v britském Lottu. Respektive peníze vyhrál on, protože on koupil tiket. Prý se ale rád se svou ženou podělí.

I tady totiž platí staré známé rčení „za vším hledej ženu“. Sophie totiž svého muže poslala do obchodu pro kašovitý hrášek. Jakkoli divně vám to zní, v Británii je to stejně oblíbené jako známé Fish and chips. Jedná se o vařený hrášek se smetanou a máslem. 
 

Neplánovaný nákup si William chtěl zpestřit a koupil několik tiketů. „Říkal jsem si, že právě dělám věc, kterou normálně nedělám, že jsem mezi regály, kde to moc neznám. Bral jsem to jako znamení,“ vysvětluje mladý Brit svou nenadálou pohnutku si vsadit.
 

Do New Yorku za dětským snem

 

Manželé ještě nemají jasno, co s výhrou udělají. Jako rodičům tří dětí se tyto peníze jistě hodí. William má v jednom ale jasno. Splní si svůj největší sen – vyrazí na wrestling a hned na největší akci svého druhu, na WrestlerManii. 


Tento sport miluje od mala a vždycky chtěl v New Yorku vidět největší akci svého druhu, která se nazývá WrestlerMania. „Wrestling mám rád už od mala a vždycky jsem chtěl tuto akci vidět naživo. Už se moc těším,“ říká William.


Tak až vás manželka pošle třeba pro kypřící prášek do pečiva nebo pro jinou děsně malou věc, kterou nebudete moct najít, zkuste si nákup taky zpříjemnit sázkou. Třeba domů taky dorazíte jako milionář.

 

Přečtěte si také