obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Jaké jsou nejčastější chyby mladých milionářů?
Znáte pár mladých milionářů a chtěla byste být jejich holka? Je jim kolem dvaceti a než byste řekla švec utratí roční příjem průměrného Čecha. Ale pozor, může jít jen o pozlátko.
Zrovna tito mladíci dělají často spoustu špatných rozhodnutí, takže se jim brzo může stát, že pomažou do „kolbenky“. A tím pádem Vy taky. Jak poznáte mladíka, u kterého se jeho miliony dlouho neohřejou?

Luxus musí být vidět


Praktický vůz? To je první „sprosté slovo“ pro mladého muže. Nadupaný sporťák vypadá líp, než rodinný kombík. A hlavně, kámoši budou slintat a holky do něj budou skákat v podstatě za jízdy. Co na tom, že na nejnovější Lamborghini si i on musí půjčit.
 

Levné domácí spotřebiče


Investovat do pračky? Úplná zbytečnost. Valcha Vás u něj nespíš čekat nebude, ale neděste se spotřebiče, který bude mít tři programy a Vy si tak svoje oblíbené oblečení budete nosit stejně k mamince.

Penzijní připojištění


Další „sprosté slovo“. A vlastně cokoli, co je spojeno s důchodem. Takže žádné úspory a žádné plány. Ale až se stáří zeptá…

Odstěhování se z domu


Někteří opustí domov příliš brzy a pozdě jim dojde, že bydlení u maminy nic nepřekoná. Ono někdy není na škodu, když někdo ohlídá počet kreditních karet a nepříjemné upomínky, že…

Takže dámy, pozor na „mama hotel“! Raději sázejte a budete mít klid!

Přečtěte si také