obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Jak vypadají loterní milionáři?
Podívali jsme se blíže na vzhled výherců milionů, jejich zvyky a záliby, abychom zjistili, čím se liší loterní milionář od normální osoby. On měří 180 cm, velikost bot má číslo 44, dožije se 76 let a jmenuje se Jakub Novák. Ona má 167 cm, lodičky s číslem 39 a Jakuba přežije o 6 let – říkejme jí třeba Tereza Nováková.
 
Jakub i Tereza jsou obyčejní občané Česka. Oba milují hokej, váží si památky Václava Havla a jejich oblíbeným nápojem je národní mok: pivo. Jakubův průměr je nějakých 8-9 půllitrů týdně, Terezka je menší a tak zvládne nějaké 2 až tři škopky týdně.

Když se Jakuba zeptáte na oblíbené jídlo, hned vám odpoví, že přece knedlo, vepřo… Jeho partnerka ale nesouhlasně kroutí hlavou: „Já jíst knedlo, vepřo, zelo, tak jsem sama jak pašík. Česká kuchyně je výtečná, ale ne zrovna dietní. Takže zatímco Kuba sportuje – hraje fotbal - a v klidu si vychutná svých 6 knedlíků, já si to radši odpustím a dám si šopák.“

Jinými slovy: Jakub ani Tereza se příliš neliší od sta tisíců dalších Čechů. Spí kolem 7 hodin denně, milují Járu Cimrmana a s oblibou houbaří. V garáži mají Škodovku a byt je (respektive byl, po výhře jej splatili) na hypotéku. Že se to příliš neliší od vaší životní story? Že nevíte, proč právě Jakub a Tereza posloužili k demonstraci typických loterních milionářů, když jsou vlastně "normální"?

Povíme vám to: s hrami od Sazky totiž vyhrávají obyčejní i neobyčejní lidé. Může to být Kuba s Terkou, ale i váš soused, rodič, zaměstnavatel nebo barman z vašeho oblíbeného podniku … a můžete to být i VY! Stačí trochu štěstí.

Držíme vám palce!

 

Přečtěte si také