Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka svět

Jak neprošvihnout osudový tah…

Jak neprošvihnout osudový tah…
Jste ten typ lidí, co se pro něco rozhodne, doslova se nadchne a vydrží mu to jenom chvíli? Tím spíš, pokud jde o věci, které nejsou úplně pohodlné a pro které musíme něco udělat. Může to být cokoli, rozhodnete se, že začnete běhat, že zhubnete nebo že nebudete chodit pozdě.
Dodržet svůj plán chce disciplínu. A ta je do jisté míry potřeba i při sázení, pokud to teda berete vážně. A my doufáme, že ano. Tady je pár tipů, jak neprošvihnout váš osudový tah tím, že si prostě jen zapomenete vsadit.
 

1. Berte to opravdu vážně


Nestačí si říct, „tak zítra si dojdu vsadit, když skončím brzo v práci“. Navíc to se chodí často na pivo a může se vám stát, že sice nepřijdete o hospodskou legraci, ale v televizi uvidíte, jak právě losují „vaše“ čísla. Bohužel už i podobný příběh jsme v Sazce měli, vy si o něm můžete přečíst zde.

Takže si dopředu promyslete, jak často chcete sázet a kolik peněz chcete do hry investovat. Napište si to.
 

2. Plánujte


Udělejte maximum proto, abyste nezapomínali. Tomu předejdete tak, že dáte sázení řád. Jasně si stanovte nejenom den, ale i hodinu, kdy si zajdete vsadit. A zapište si to do diáře. Tento den a čas se snažte pravidelně dodržovat. Stejný rituál si můžete připravit i na svojí online sázku, kterou zvládnete z pohodlí domova nebo odkudkoliv z mobilního telefonu.
 

3. Své rozhodnutí neměňte

Pamatujete si ještě bod číslo jedna nahoře? Buďte na sebe přísní, buďte zásadoví a držte se svého napsaného plánu. Neutrácejte za hry víc, než jste si naplánovali. Ale znáte ten pocit, když držíte v ruce vsazený tiket a vlastně tak nějak víte, že to je on...vsaďte si, sněte, sledujte losování, kombinujte čísla, bavte se, ale s rozumem.
 

4. Spojte to s příjemnou věcí


Ne že by sázení bylo nějak zvlášť nepříjemné. Když ale tuto činnost podpoříte něčím, co vás baví, budete mít zase o něco větší jistotu, že si pro tiket nezapomenete dojít. Pro někoho to může být cíl procházky se psem, pro jiného sympatický trafikant nebo trafikantka a pro dalšího třeba období, kdy se na pultech objeví oblíbený týdeník. Patříte-li mezi online sázející, bod číslo 4 asi moc řešit nebudete. Vsadit si totiž můžete téměř kdykoliv a kdekoliv.
 

5. Lze aplikovat na víc věcí

Pokud si tyto kroky zafixujete u sázení, možná vám pak půjde lépe i to běhání nebo hubnutí.

Tak sázení a pevné vůli zdar!

Přečtěte si také