Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka svět

Jak na Sportku podle matematika

Jak na Sportku podle matematika
Všichni bychom rádi věděli, jak porazit náhodu a konečně v loterii vyhrát velkolepý jackpot…nebo alespoň dostat pár milionů na nové hnízdečko, viďte? Profesor matematiky z Oxfordu Marcus du Sautoy pro vás má pár zajímavých rad.

Profesor matematiky z Oxfordské univerzity Marcus du Sautoy samozřejmě nezná zaručený recept na uhnětení milionového tiketu, za pomoci jeho rad však můžete maximalizovat potenciální výhru. A to už stojí za zvážení. Klíčem je volit čísla, která ostatní velkoryse přehlížejí.

S matematikou za pohádkovým jackpotem

Co tedy profesor radí?

  1. Volte za sebou následující čísla (např. 35, 36, lidé to dělají poměrně zřídka – raději své tipy rozprostírají po celé sázence. Po sobě jdoucí čísla přitom padají poměrně často.
  2. Vyvarujte se ovšem kombinaci 1, 2, 3, 4, 5, 6, tu pravidelně sází opravdu hodně lidí. V případě výhry byste tak vyhráli poměrně málo. Ve Sportce ale zatím tato kombinace doposud nikdy nepadla.
  3. Volte čísla vyšší než 31. Lidé často sázejí podle svých dat narození a různých výročí, vyšší čísla proto nejsou tak oblíbená.
  4. Nesázejte na násobky šťastného čísla 7. Pověrčiví hráči (a že jich je dost) mají tyto kombinace opravdu v lásce.

Nebo si prostě vsaďte náhodný tip a nechejte to osudu. Tak či onak všem hráčům přejeme hodně úspěchů!

A co vy? Podle čeho volíte svá čísla? Máte také svůj systém? Podělte se s ostatními v diskuzi pod článkem!

Přečtěte si také