Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Jak koupit vítězný los? Zkuste třeba tuto taktiku

21.02.2018 / 08:50
Kupujete si rádi losy? Baví vás to napětí, než je setřete a následná radost z toho, že jste vyhráli? Koho by to nebavilo.
Krok číslo jedna: Vyberte si správnou hru, tu která se vám líbí a kde budete mít šanci něco opravdu vyhrát. V různých emisích je různá výhernost. To si pořádně nastudujte, třeba ze zadní strany losu. Někde vyhrává každý pátý los, jinde každý třetí.

Krok číslo dvě: Z výše zmíněného důvodu kupujte stejné losy, tedy vždycky od jedné emise. Je zřejmě lepší koupit si třeba víc losů Rentiéra než zvolit taktiku co los, to jiný typ. Čím víc jich koupíte, tím líp. Pět by jich podle některých statistik mělo stačit. Bohužel ale nejsou v balíčku poskládány tak, aby opravdu byl každý pátý výherní.

Krok číslo tři: Vždycky si předem stanovte, kolik peněz chcete za losy utratit. Vyhnete se tak pozdějším výčitkám svědomí. Mělo by jít o peníze, které vám nebudou zásadně chybět ve vašem rozpočtu. V tomto je dobré být opravdu důsledný.

Krok číslo čtyři: Z výhry si vždycky dejte předem stanovenou částku peněz bokem na další nákupy losů. Tím docílíte toho, že se váš koníček nijak nedotkne vašeho rozpočtu a vaše protějšky doma vám nebudou moct říct ani „popel“. Maximálně vám budou muset poděkovat za dárek, který jim za část výhry koupíte. To stojí za to zkusit tuto taktiku, nebo ne?
 
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět