obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Irský fotbalista vyhrál milion eur

Není žádné tajemství, že řada sportovců sází a taky vyhrává. Na značnou sumu si přišel třeba irský fotbalista Kevin O’Connor, a to na v přepočtu asi 25 milionů korun. K výhře se navíc dostal bez vlastního přičinění. Tiket totiž obdržel od svého strýce a kmotra k Vánocům.

Přečtěte si také: Miliardy na fotbalovém trávníku

Pravidelně nastupuje za mládežnické reprezentace Irska a kdo ví, třeba by se v případě účasti jeho země dostal i na nedávný šampionát v Rusku. Mladý fotbalista však příliš smutnit nemusí. Má za sebou jiné velké vítězství.

V den losování měl Kevin zápas. Jeho matka ale zaslechla informaci, že výherce je z jejich regionu. Věděla o synově tiketu a tak chtěla, aby čísla zkontroloval. Kevin sázenku vyfotil a poslal ji rodičům. 
 

Fotbalista netušil, že do roku 2018 vstoupí jako boháč

„Všechno jsem pak pustil z hlavy a soustředil se jenom na zápas, až do závěrečného hvizdu,“ říká Ir. A to i přesto, že do hry vůbec nezasáhl, seděl na lavičce náhradníků. Netušil, že se právě jeho život mění, že do roku 2018 vstoupí jako bohatý mladík. O výhře se dozvěděl, až když dorazil domů. 

„Je těžké tomu uvěřit. Teď vůbec nevím, co s penězi udělám, ale určitě se rozdělím s rodinou,“ řekl Kevin krátce poté, co se stal milionářem.

Jeho strýc tiket koupil v předstihu, deset dní před Vánoci. Na balíček připsal „Přeji ti všechno nejlepší“. 

Třiadvacetiletý milionář své fotbalové srdce nezapře. Chce se i nadále soustředit na milovaný sport a pomoci svému týmu probojovat se do anglické nejvyšší soutěže. Jako jeden z mála ve svém současném družstvu může být v klidu, miliony na kontě už má zajištěné. 

Chcete být v klidu stejně jako Kevin? Není nic jednoduššího než si vsadit Sportku, a to třeba online na tomto odkazu.
 

Přečtěte si také