obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Ideální svatební dar? Tiket Sportky!
„Vážení a milí hosté…“. Potud se pozvánka příliš neliší od podobných, které jsou rozesílány potenciálním svatebčanům po celém světě. Překvapení ovšem následuje: „Vstupenkou na svatební párty je zcela vyplněný kupon SPORTKY…“.

Nastávající manželský pár Marcela a Ivoš byli při tvorbě vlastní pozvánky na svatbu vskutku originální. Ve snaze ušetřit hostům starosti s výběrem vhodného svatebního daru výběr zúžili, a od každého si přejí to samé – zcela vyplněný kupon Sportky s datem 8. 6. 2014. Svou volbu logicky zdůvodňují tím, že už spolu nějaký čas žijí a domácnost mají vybavenou. Dostávat dary, které pak svým přibuzným budou při různých přiležitostech zase jako dar vracet, se jim nechce a tři žehličky prý taky nepotřebují.

60 vyplněných kuponů Sportky

Podle našich informací by se na svatební hostinu mělo dostavit zhruba 60 svatebčanů. Marcele a Ivošovi by tak při vstupu do svazku manželského mohlo návdavkem v klíně klidně přistát také něco na přilepšenou. A kdo ví, možná jim osud nadělí dokonce Superjackpot…

My se každopádně přidáváme ke gratulantům a šťastnému páru přejeme vše nejlepší, krásnou svatbu i harmonické manželství.

Přečtěte si také