obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
I v pátek 13. se můžete stát milionářem
Jste pověrčiví a v pátek třináctého se snažíte nevycházet z domu, natož sázet? Dvaadvacetiletý Charley pozval toho večera svou dívku do kina. Až po cestě si dvojice vzpomněla, že tento den se hraje o třináct milionů liber.
Vzhledem k jejich věku vás nepřekvapí, že si vsadili přes telefon. Bylo to opravdu na poslední chvíli. „Dělali jsme si legraci, že pro nás bude určitě pátek třináctého šťastným dnem,“ vzpomíná Emma. Mezitím se podívali v kině na horor a vyrazili domů.

Charley se později doma ještě díval na film Rychle a zběsile. V tu chvíli ještě netušil, že si auta, na která se s nadšením dívá, bude moct koupit. Vyhrál milion liber. „Byl to opravdu šok. Celý jsem se rozklepal a měl jsem obrovskou radost. Ani to nemůžu popsat,“ říká Charley.

Nicméně hned druhý den vyrazil jako obvykle do práce. „Dal jsem na Facebook status, že pátek třináctého pro mě byl tím nejšťastnějším dnem a fotku výherních čísel,“ říká Charley. Některým lidem to brzo došlo, i kolegům v práci. Charley pracuje jako údržbář na železnici a ve svém zaměstnání je velmi spokojený. „Máme tam perfektní partu a to, že jsem teď milionář, neznamená, že nebudu dál chodit na dvanácti hodinové směny do práce,“ vysvětluje Charley.

obr-story2-charley-zdroj-kentonline-co-uk-(1).jpg

Předtím, než vyhrál, snil vždycky o tom, že kdyby byl milionář, koupí si rychlé a drahé auto. „Po výhře se to ale změnilo. Rozhodl jsem se doplatit půjčku na auto, které teď mám a koupit si velký dům. Představa, že nikdy nebudu muset platit hypotéku, je úžasná,“ říká Charley.

To Emma se na celou věc dívá trochu jinak. „Miluju boty. Musím si je pořád kupovat, i když některé si pak nikdy ani nevezmu na sebe. Mám doma stovky krabic. A teď se jistě jejich sbírka rozroste,“ říká s úsměvem. „V novém domě bude určitě muset být jedna místnost pro mé boty,“ dodává.

Přečtěte si také