obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
I na bizarních věcech se dají vydělat miliony
Možná vás před spaním napadají věci, na kterých by se dalo zbohatnout, ale hned je zavrhnete jako hloupost. Možná by stálo za to něco z toho vyzkoušet a třeba budete sami překvapení, jak moc jste se mýlili. Ostatně na světě je spousta milionářů, kteří zbohatli na zdánlivě nemožném. Víme, na čem.

Sluneční brýle pro psy


Máte doma pro svého psa zimní bundu nebo třeba pláštěnku? Psi v oblečení už dnes nikoho nepřekvapí, ale co v létě? Jak k tomu přijdou, že vy si oči chráníte slunečními brýlemi a oni musejí mžourat proti slunci. Naštěstí v Americe žije člověk, který vše zachránil, brýle pro psy vyrábí a dnes vlastní milionový byznys. Absurdní, říkáte si? Každopádně si jeho podnikání všimly i známé televize. Vystupoval třeba na CNN nebo Animal Planet.
 

Recept po babičce


Fraser Doherty začal podnikat už jako puberťák. Na rozdíl od svých vrstevníků, kteří se snažili prosadit na internetu, on sbíral od čtrnácti let recepty na marmelády. Vymýšlela je hlavně jeho babička. O dva roky později, když dokončil školu, začal vařit marmelády podle tradičních receptur. Dnes v tomto segmentu ovládá deset procent  britského trhu.

obr-marmelady.jpg
 

Seznamka pro zadané


Toto není byznys pro každého. Nicméně má velký úspěch. Noel je šťastně ženatý muž, který založil na webu seznamku pro zadané. Manželství je pro vstup podmínkou. Dnes má pře tři miliony členů. Ti všichni se drží hesla: „život je krátký, tak proč nemít aféru!

Za nás ale spíš: život je krátký, tak proč nesázet!

Zdroj fotek: www.oddee.com
 

Přečtěte si také