Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Hubnoucí popeláři vyměnili párky za stírací losy

29.09.2016 / 08:29
Dvojice britských popelářů přemýšlí, jak naložit s výhrou 70 tisíc liber (něco přes 2,2 milionu korun). Tu si setřeli na stíracím losu, který byl součástí jejich speciální diety.
Jak může být los součástí diety? Že to nedává smysl? Je to snadné. Do té doby se oba popeláři – Stephen Inglis a Frank McCormick - denně cpali párky ze stánku rychlého občerstvení. Jednoho dne se ale Frank rozhodl, že je na čase trochu zhubnout. A Stephen, ve snaze mu to usnadnit, se přidal. Dohodli se, že párky a další nezdravé mlsání úplně vyškrtnou a ušetřené peníze budou investovat do stíracích losů.„Pořád tomu nemůžeme uvěřit. Nikdy bychom si nepomysleli, že právě my můžeme vyhrát. Díky bohu, že Frank potřeboval shodit,“ raduje se Stephen.

„Jsme oba v šoku,“ přitakává Frank, jemuž se díky dietnějšímu jídlu zatím podařilo shodit už přes 6 kg. „Tuhle dietu mohu jen doporučit. Shodil jsem 6 kg tuku, zato jsem si přišel na 35 tisíc liber,“ dodává s úsměvem Frank.

Zdroj foto: Natiional-lottery.co.uk
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět