obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Hra Sportky o 100x 2 miliony: víme, v jakém kraji je největší šance na výhru!

Protože Superjackpot Sportky překročil magickou hranici 250 milionů, spustila Sazka koncem srpna doplňkovou hru 100x 2 miliony. Počet českých milionářů se tak značně rozrůstá. A my víme, ve které části Česka je největší "papírová" pravděpodobnost, že ony 2 miliony vyhrajete!

Pečlivě si evidujeme, odkud pocházejí naši šťastní výherci – ostatně, tyto statistiky můžete analyzovat na vlastní pěst a to na této webové stránce. Od začátku roku vyhrálo minimálně 1 milion korun úctyhodných přes 122 sázejících. Všichni výherci si pak rozdělili přes 640 milionů korun.

Nejvíce nových milionářů je v Praze

I když si neodnesli největší výhru, největší počet nových milionářů pochází z hlavního města Prahy. Za uplynulý rok zde přibylo hned 24 nových milionářů, kteří si rozebrali výhry v celkové hodnotě přes 215 milionů. Středočeský kraj drží druhou příčku s počtem 19 nových milionářů. Na Moravě je dobrou adresou Jihomoravský kraj s celkem 17ti milionáři, potažmo Moravskoslezský kraj se 14ti milionáři.

mapa-milionaru.jpg

Nejvíc peněz si rozebrali v Ústeckém kraji

Statistiky jsou ale zajímavé i ohledně výše rozdělených výher. V Ústeckém kraji loni přibylo „jen” 9 nových milionářů, výherci si tu však rozdělili zdaleka nejvyšší částku. Ústečané ve Sportce vyhráli rekordních 229,6 milionů, a řadí se tak na první místo v celé České republice. Druhou příčku zaujímá už zmíněná Praha s více než 215,6 miliony. Bronzovou medaili si za posledních 12 měsíců odnesli jihočeští výherci. Rozdělili si 130,3 milionů.

mapa-vyher.jpg

100 výherců si rozdělí 200 milionů. Budete to vy?

O co jde ve hře 100x 2 miliony a jak se jí zúčastnit? Vždy, když bonus v Superjackpotu Sportky překročí hranici 250 milionů, přesune Sazka 200 milionů do speciálního fondu. Z toho pak ve 20 po sobě jdoucích slosováních Sportka vygeneruje 100 výher ve výši 2 miliony Kč. V každém z těchto losování tak vznikne nejméně 5 nových milionářů. Losují se přitom čísla sázenek!

Už svoji sázenku pro slosování máte? Jestli ne, je to velká škoda, protože šance, že se právě vy stanete novým milionářem, už dlouho nebyla tak vysoká! Napravit to můžete zde.

Přečtěte si také