Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Hodní manželé rozdali většinu výhry

16.07.2015 / 08:00
Ray a Barbara Wraggovi vyhráli v Anglii enormní jackpot v hodnotě 7 milionů liber (zhruba 266 milionů korun). Nechali si pro sebe jen část a z výhry podpořili děti s rakovinou.

Postarší manželský pár z britského Sheffieldu si výherní tiket s náhodným tipem zakoupil v trafice nedaleko domova. Štěstí mu přinesl řádek s číselnou kombinací 7, 9, 10, 40, 41 a 44. Díky němu se Ray a Barbara Wraggovi mohli těšit z jackpotu v hodnotě 7 milionů liber (v přepočtu asi 266 milionů korun).

Zajímavá na jejich příběhu je především skutečnost, že většinu peněz rozdali. Sami si udělali radost novým karavanem, koupili dům a něco dali stranou na důchod. Tohle všechno je ovšem vyšlo jen na zhruba 1,5 milionu liber. Zbylých 5,5 milionu liber putovalo na zajištění jejich dětí a vnoučat, na dobročinné nadace a charitativní účely. Například přímo v nemocnici v Sheffieldu díky nim vzniklo speciální oddělení na léčbu dětských pacientů s rakovinou.

Manželé-samaritáni přitom dál kupují tikety s náhodným tipem. Prý aby mohli pomoci dalším lidem...

Zdroj foto: Dailymail.co.uk

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět