Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka svět

„Hlavně nepusť dítě…, ale vyhráli jsme!“

„Hlavně nepusť dítě…, ale vyhráli jsme!“
Třiatřicetiletý Will nikdy nesázel. To se změnilo až po smrti jeho otce, vášnivého sázkaře. Na jeho počest se do hry pustil i Will. Vždycky kroužkoval taková čísla, která měla spojitost právě s jeho otcem. A jeho šťastný den přišel.
„Hlavně neupusť dítě…myslím, že jsme vyhráli milion liber,“ volal zcela rozrušený Will své ženě, která byla doma s jejich malým synem. Will začal tušit, že jsou milionáři v noci v práci. Je vedoucím noční směny v jednom supermarketu. Stejně ale musel počkat až do rána na oficiální potvrzení výhry.

Je přesvědčený, že v tom všem má prsty jeho otec. „Byl to skvělý chlap, úžasný člověk. Pořád se mi nemůže z hlavy vytratit myšlenka, že to on tam nahoře nějak zařídil, abychom vyhráli a žilo se nám s malým synem lépe,“ myslí si Will.

Pro mladou rodinu výhra znamená, že se nebude muset Willova žena vracet brzo do práce, jak bylo původně v plánu a není tak vyloučeno, že k malému synovi přibude brzo sourozenec.

A samozřejmě v domácnosti přibude několik důležitých věcí. Mladá paní si přeje značkovou kabelku. Will to vidí zase na nové BMW a taky, jako velký fanoušek kriketu, chce doprovázet svůj tým na všechny zápasy.

Zdroj: metronews
 

Přečtěte si také