obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Gott, Mareš, Borhyová. Ti všichni si oblíbili vůz, který vy můžete vyhrát!

Karel Gott, Leoš Mareš, Lucka Borhyová, Rey Koranteng, hvězda Ulice Patricie Solaříková, herečka Nikol Štíbrová, ale i sportovci Lucka Hradecká nebo Jan Synek – ti všichni si oblíbili sedmimístného divocha. Řeč je o autu, které vy můžete vyhrát za plný tiket Sportky.
 

Zástupy známých osobností, které si pochvalují fešáka s elegantním designem, dynamickými jízdními výkony, vyspělým pohonem všech čtyř kol, nejmodernější konektivitou a velkorysým prostorem jak pro spolujezdce, tak i v zavazadlovém prostoru, nejsou rozhodně malé.

Hudební legendě Karlu Gottovi učaroval dokonce natolik, že se rozjel na jeho celosvětovou premiéru na berlínský autosalon v roce 2016. Spolu s ním vůz Kodiaq prozkoumal i moderátor Leoš Mareš, který se nechal slyšet, že i když většinou preferuje sportovnější modely, SUV ze stáje Škoda je ideální rodinný vůz či velmi pohodlný dopravní prostředek na delší cesty.

Auto, o které si můžete zahrát ve Sportce, si ale pochvalují i další známé osobnosti. Jezdí s ním olympionici jako tenistka Lucka Šafářová nebo skifař Jan Synek. Ti automobil dostali za své výkony na Olympijských hrách v brazilském Rio de Janeiru v roce 2016.

Lucka Borhyová a Ray Koranteng si Kodiaq zase projeli na Mallorce a v rámci České republiky si jízdu s ním užily například herečky Patricie Solaříková a Nikol Štíbrová. Hrdým vlastníkem je také youtuber PedrosGame, jehož videa odebírá více než 700 tisíc uživatelů.

A fanoušky má i v zahraničí. Nejslavnější motoristický recenzent na světě Jeremy Clarkson na něm ocenil nadstandardní míru pohodlí, luxusní vybavení interiéru včetně multimediálního systému, který je dostupný v celé stáji Volkswagen, stejně jako poměr cena/výkon, který se podle něj řadí mezi nejlepší na trhu.

Jedna skvělá zpráva pak přichází na konec: i vy se můžete zařadit po bok známých osobností a 1 z 16 vozů už brzy parkovat před svým domem. Jediné, co pro to musíte udělat, je vsadit si až do 7. července plný tiket Sportky, a budete to možná právě vy, komu nová čtyřkolka začne říkat pane!

Více informací k soutěži o vozy za plný tiket najdete zde.

Přečtěte si také