Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka svět

Gott, Mareš, Borhyová. Ti všichni si oblíbili vůz, který vy můžete vyhrát!

Gott, Mareš, Borhyová. Ti všichni si oblíbili vůz, který vy můžete vyhrát!

Karel Gott, Leoš Mareš, Lucka Borhyová, Rey Koranteng, hvězda Ulice Patricie Solaříková, herečka Nikol Štíbrová, ale i sportovci Lucka Hradecká nebo Jan Synek – ti všichni si oblíbili sedmimístného divocha. Řeč je o autu, které vy můžete vyhrát za plný tiket Sportky.
 

Zástupy známých osobností, které si pochvalují fešáka s elegantním designem, dynamickými jízdními výkony, vyspělým pohonem všech čtyř kol, nejmodernější konektivitou a velkorysým prostorem jak pro spolujezdce, tak i v zavazadlovém prostoru, nejsou rozhodně malé.

Hudební legendě Karlu Gottovi učaroval dokonce natolik, že se rozjel na jeho celosvětovou premiéru na berlínský autosalon v roce 2016. Spolu s ním vůz Kodiaq prozkoumal i moderátor Leoš Mareš, který se nechal slyšet, že i když většinou preferuje sportovnější modely, SUV ze stáje Škoda je ideální rodinný vůz či velmi pohodlný dopravní prostředek na delší cesty.

Auto, o které si můžete zahrát ve Sportce, si ale pochvalují i další známé osobnosti. Jezdí s ním olympionici jako tenistka Lucka Šafářová nebo skifař Jan Synek. Ti automobil dostali za své výkony na Olympijských hrách v brazilském Rio de Janeiru v roce 2016.

Lucka Borhyová a Ray Koranteng si Kodiaq zase projeli na Mallorce a v rámci České republiky si jízdu s ním užily například herečky Patricie Solaříková a Nikol Štíbrová. Hrdým vlastníkem je také youtuber PedrosGame, jehož videa odebírá více než 700 tisíc uživatelů.

A fanoušky má i v zahraničí. Nejslavnější motoristický recenzent na světě Jeremy Clarkson na něm ocenil nadstandardní míru pohodlí, luxusní vybavení interiéru včetně multimediálního systému, který je dostupný v celé stáji Volkswagen, stejně jako poměr cena/výkon, který se podle něj řadí mezi nejlepší na trhu.

Jedna skvělá zpráva pak přichází na konec: i vy se můžete zařadit po bok známých osobností a 1 z 16 vozů už brzy parkovat před svým domem. Jediné, co pro to musíte udělat, je vsadit si až do 7. července plný tiket Sportky, a budete to možná právě vy, komu nová čtyřkolka začne říkat pane!

Více informací k soutěži o vozy za plný tiket najdete zde.

Přečtěte si také