Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Fráze, které od milionáře neuslyšíte

22.07.2016 / 09:19
Každý z nich podniká po svém. Přesto mají něco společného. Bohatí lidé se nevymlouvají a nebojí se riskovat. Aspoň v byznyse. Některé věty, které slýcháme v práci, jsou jim cizí. Víme jaké.

„ To nejde“ nebo „ to nebude fungovat“


Orientují na úspěch, věří, že všechno se děje z nějakého důvodu. Chtějí mít svůj život co nejvíc pod kontrolou. Když něco nejde nebo se pokazí, hledají řešení. Nehledají primárně chyby ani problémy.

„Peníze nerostou na stromech“


Mezi podnikateli a finančníky toto nikdy neříkejte. Zbohatnout se dá totiž na všem a kdekoli. Není dobré se upnout na jediný zdroj příjmů. Kdo se chce stát milionářem, musí jich mít víc. Třeba i „na stromech“.

„Je to příliš drahé, to si nemůžu dovolit“


Všechno levné být prostě nemůže. Cena lidi rozděluje do dvou skupin – pro bohaté je jen limitem, který je potřeba překonat. Jedině tak lze dosáhnout plánovaného cíle.

„Jistota je jistota“


Většina bohatých se nedrží příliš při zemi a má smělé cíle. Čím větší je cíl, tím větší část se ho podaří dosáhnout. A mnohdy nevadí, že něco nevyšlo na sto procent.

„Štěstí si penězi nekoupíš“


Každý asi zná ten pocit, když mu přijde výplata (ano, mohlo by to být víc peněz, ale stejně...). Nebo pocit, když koupí dítěti vytouženou hračku. A takto bychom mohli pokračovat. Peníze dělají radost.

„Vydělávání peněz je dřina“


Myslí si to většina lidí, že se na svou výplatu nadře. V ideálním případě je ale dobré nechat peníze pracovat za vás. Peníze musíte přitahovat, jinak k vám nepřijdou.


 
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět