obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Francouzské sídlo Johnnyho Deppa
630 milionů korun. Pokud je máte, dům herce Johnnyho Deppa, známého hlavně jako piráta Jacka Sparrowa, může být Váš. A není daleko. Jeho letní sídlo je jen pár kilometrů od známého francouzského turistického střediska Saint Tropez (ano, tam co byl ten četník).

Abychom to uvedli na pravou míru, spíš než o dům se jedná o takovou malou soukromou vesničku. Nemovitost se totiž skládá z několika samostatných budov, které jsou dohromady na 15 hektarech půdy. Obytná plocha je asi 1000 metrů čtverečních. Což je deset velkých bytů…

A co tedy budete mít k dispozici, když byste si za výhru v Eurojackpotu koupili sídlo ve Francii? Když nepočítám nové sousedy jako Angelinu Jolie s Bradem Pittem a jejich kupu dětí, bude to: 12 ložnic, 12 koupelen, dva plavecké bazény a skatepark. A protože soukromí budete mít opravdu dost, tak abyste nemuseli vůbec mezi lidi, budete mít i vlastní kapli. Můžete jen doufat, že součástí je i sámoška, protože jinak byste si sice mohli udělat soukromou mši, ale stejně by vás pak čekal výlet ze sídla do vesnice na nákup.

 

Výhoda ale je, že pro hosty budete mít několik samostatných domků. Protože je sice milé, že za Vámi přijeli na návštěvu, ale zase je nemusíte potkávat v županu postávající s kávou ve vaší kuchyni. Přátelé mohou využívat třeba lovecké chaty, soukromého baru s restaurací anebo si můžou něco hezkého vyrobit v dílně.

A pokud se ke koupi rozhodnete, máte docela velkou šanci. Johnny Depp totiž své letní sídlo prodává krátce. Na stránkách realitní kanceláře visí teprve od června. Navíc celý dům rekonstruoval sám, ruku k dílu nepřiložil ani žádný designér, jak je u celebrit zvykem. Dům tak prostě dýchá pirátskou atmosférou. A Vašim majetkem bude i část jeho osobních věcí. Po večerech si tak třeba můžete listovat v knihách, u kterých Johnny usínal.

Líbila by se vám taková rezidence, kdybyste vyhráli v Eurojackpotu? Podělte se s námi v diskuzi pod článkem.

Zdroj foto: i.telegraph.co.uk, s3.amazonaws.com

Přečtěte si také