Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Ferrari mezi slepicemi...

Ferrari mezi slepicemi...
Snáší krásná krémová vejce, snáší jich desítky. Je úplně celá černá. Je to slepice. Cemanská slepice. A co, říkáte si. Slepici viděl každý. Ale omyl. Tuhle ne.
Navíc to je i slepice bojovnice a na vašem dvorku udělá určitě pořádek jedna dvě. Stačí maličkost, v přepočtu šedesát tisíc korun. Za jednu.

A co že je na ní tak zvláštního? To budete koukat. „Upřímně, je to asi o tom, že je celá černá. Má krásné, černé peří i černý zobák. Má i černé maso. Je to prostě unikát,“ vysvětlila editorka jednoho amerického časopisu o jídle. Kromě toho má černý i hřebínek, nohy a laloky. Je prostě černá úplně celá, taková slepice black metalistka.

Právě ve Spojených státech byla po této slepici ze speciálního chovu jednu dobu taková poptávka, že si farmáři psali dokonce pořadníky a čekalo se na ni podobně dlouho jako na nové auto. No, znáte Američany.

Vypadá vlastně podobně jako naše obyčejná slepice domácí. Tato cemanská by s ní ale byla vyřízená za pár vteřin. V Asii se totiž pořád chová jako bojové plemeno.

Ještě vám dlužíme informaci, že tato černá bojovnice pochází z Indonésie a u nás se začala prodávat teprve před pár lety. Tak od teď na vesnicích pozor na cestu.

Zdroj: Amusing Planet
 

Přečtěte si také