Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Fenka vyčmuchala miliony navíc

03.02.2016 / 07:34
Manželé Slaterovi z Velké Británie mají dva labradory, které samozřejmě milují. Teď však rozhodně víc, než kdy jindy. Díky jednomu z nich totiž v loterii vyhráli hned dvakrát.

Jak je to možné? Snadno, Slaterovi nejprve vyhráli v loterii EuroMillions, a to ne zrovna zanedbatelnou sumičku, ale hned zhruba 5,5 milionu korun. Pěkně to oslavili a řešili co s tím. Po čtyřech dnech je však čekal další (příjemný) šok.

Pár si jako obvykle vyšel na procházku s dvojicí svých labradořích fenek – Ruby a Kai – když tu náhle Ruby zavětří a peláší k autu, kde skáče na zadní sedadlo. V tom okamžiku drcne do ležicího katalogu, který padá na zem a otevírá se. Vzduchem poletuje cosi, co z něj vyskočilo, vznáší se to, lehké jako peříčko. Po bližší kontrole manželé zjišťují, že jde o druhý výherní tiket, na nějž dočista zapomněli! Místo 5,5 milionu tak berou okolo 11 milionů korun!

Počítáme, že Ruby a Kai teď odměnou dostanou minimálně nové boudy a zlaté obojky navrch!

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět