obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Dvě třetiny z vás vyplní celý tiket včetně Šance. Paní Mili si sloupce dělí se synem
Pokud chcete hrát o Superjackpot, tedy maximální možnou výhru ve Sportce, je třeba vsadit plný tiket včetně doplňkové hry Šance. Milionářem se ale můžete stát, i když vyplníte jen několik sloupců. Zvyšujete své šance na výhru plným tiketem, anebo pravidelně vyplňujete jen určitý počet sloupečků? Ptali jsme se vás na Facebooku Sazky.
63 % z vás sází všech 10 sloupečků včetně Šance
37 % sází pouze pár sloupečků


Mnoho z vás nám prozradilo, že je to právě Superjackpot, který vás motivuje ke kompletnímu vyplnění sázenky. Čím je potenciální výhra vyšší, tím se také zvyšuje počet lidí, kteří vsadí všech 10 sloupců a Šanci k tomu. Plný tiket si na terminálu nechává potvrdit i uživatelka Milenium Mili: „Sázím plný tiket, se synem si ale sloupce dělíme napůl,” podělila se i s námi o rodinnou strategii.

koliksloupcu.jpg

Není to ale jen Superjackpot, kvůli němuž hráči odevzdávají plnou sázenku, důvodů je totiž mnohem víc. S jedním originálním přišel i profesionální řidič Jindřich Kulinski z Moravy: „Ano, vždycky je to plný tiket. Já štěstí na pořádnou výhru zatím neměl, plný tiket ale i přesto vždy znovu podám. Říkám si totiž, ať ty, co mají víc štěstí než já, aspoň podpořím pořádnou částkou.”

Další skupina z vás sází jen několik sloupců. „Sázím občas a většinou jen pár sloupků, dneska jsem navíc měla dobrý důvod, proč si vsadit - stala jsem se podruhé babičkou,” podělila se s námi Zuzana Svrčková.

Milovnice hokeje, Hany Hegerové nebo Tří sester Sonička Vodrážková si na nedělní slosování vsadila jeden sloupec a doufala, že se na ni tentokrát usměje štěstí. Poté na Facebooku prozradila, že bohužel nevyhrála, nic si z toho ale nedělá: „Sice jsem nevyhrála, ale nevadí, mám štěstí v lásce,” napsala paní Vodrážková, jejíž profil na Facebooku napovídá, že se bude už brzy vdávat.

„Všechno, nebo nic!” komentovala zase mladá maminka Martina Bajerová. A protože se celá její rodina řadí k velkým fanouškům ať už dvoustopých, či jednostopých motorových vozidel, přiznala, že hra o vůz Ford Mustang pro ni byla tou správnou motivací, aby vsadila celý tiket.

Ostatně, v rámci mimořádných slosování Sportky bylo možné vyhrát různé vozy. V loňském roce šlo o zmiňovaného Mustanga, v nabídce ale byla i limuzína Škoda Superb III nebo parádní mladoboleslavské SUV Škoda Kodiaq. Vsadit Sportku se ale vyplatí kdykoliv. Třeba právě teď - čísla můžete zadat i online a to prostřednictvím tohoto odkazu!

Přečtěte si také