obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Dům Michaela Jordana: vstupte prosím
Pět tisíc metrů čtverečních. Plocha, na které se už dá třeba pěstovat obilí a farmařit. Na takové ploše ale má jeden z nejlegendárnějších amerických basketbalistů svou vilu v Chicagu. Pokud máte 350 milionů korun, můžete si jí koupit, je totiž na prodej. Pokud ne, můžeme s k němu aspoň virtuálně mrknout na návštěvu.

Hned u brány spolehlivě poznáte, čí dům vlastně je. Zdobí ho totiž obří číslo 23 - tedy číslo dresu, s kterým na hrudi odehrál Michael Jordan nespočet zápasů a provázelo ho celou jeho kariéru. 

Dům Michaela Jordana v Chicagu

A až vejdete dovnitř, česká Vás docela tůra. Vyspat se totiž můžete hned v devíti ložnicích, dát vanu si pak můžete hned v patnácti koupelnách (ale asi to nepůjde najednou...). 

Pokud byste si chtěli orazit, zaposilovat nebo se prostě jen pobavit, nemusíte chodit daleko. Respektive nemusíte z domu vytáhnout ani paty. Najdete tady totiž basketbalové hřiště. Ale ne ledajaké - má zabudovanou audio aparaturu. Takže při hře si můžete pustit svojí oblíbenou muziku, a to docela nahlas. To se hned jinak trénuje a sousedi si určitě na hluk stěžovat nebudou.

Basketbalové hřiště

Samozřejmostí je pak posilovna a bazén, to má ostatně dneska kde kdo. Na zahradě u Michaela si ale můžete zahrát třeba golf. No a doutníky taky nemusíte kouřit před dveřmi jako kuřák ve vyhnanství, můžete si ho zapálit ve speciální místnosti, která je na to vyhrazená. 

Pokud chcete, aby za něco stály i ty pochmurné, chladné, zimní večery, kdy je Vám smutno z toho, že Vás nikdo neobejme a necítíte to přirozené lidské teplo, můžete se zahřát teplem z krbu. Z pěti krbů. 

No a kdybyste si chtěli pozvat přátele, kteří by nedej bože přijeli autem, ubytovat je můžete ve třech domcích pro hosty. A ke každému je naštěstí i vlastní garaž, takže trapný okamžik kam s autem nenastane.  

Pokud by Vás tedy takové bydlení lákalo, není nic jednoduššího, než si jeho dům koupit. A těch 350 milionů korun zase není tak přemrštěná cena, když vyhrajete Eurojackpot.

Foto: popsugar.com

Přečtěte si také