obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Dům Céline Dion je na prodej
Jak bydlí slavní? Je škoda nepoznat jejich domy zblízka. Dnes se mrkneme na jeden z nich – luxusní rezidenci kanadské zpěvačky Céline Dion. Stojí za to už jen proto, že jí můžete mít i vy. Snaží se dům totiž prodat. A to za skromných 1,38 miliardy korun. Pro připomenutí v Eurojackpotu se teď hraje o 2,469 miliardy, takže by vám ještě něco zbylo. To něco je víc než miliarda.

Původně ho postavila na Floridě jako ráj pro své děti.  Na pozemku 2 a půl hektaru tvoří luxusní sídlo celkem šest (!!!) samostatných domů. Součástí je samozřejmě i ten pro hosty. Pokud tedy domeček koupíte, můžete sem pořádat i zájezdy.

Ostatně…. K dispozici je i aquapark. Tam si zařádíte třeba na dvou tobogánech, můstcích nebo v umělém proudu. Koupat se samozřejmě dá hned v několika bazénech. Celá tahle sranda spotřebuje 19 tisíc hektolitrů vody. A protože by sousedům mohlo vadit, že Céline spotřebuje v průměru o něco víc vody než oni, projevila se jako bezproblémová sousedka a nechala si na svém pozemku vyhloubit šest studní. Kéž by takových sousedů bylo víc… (když už jsme u těch sousedů, jedním z nich je i golfista Tiger Woods, ale ten si na nedostatek vody asi nestěžoval) Koupání v Atlanském oceánu je samozřejmostí. Ale, pojďme se pohnout od vody na souš.

Hlavní rezidence má 900 metrů čtverečních. To je devět velkých bytů. Ložnic je osm, stejně, jako koupelen. Šířka postele je 5,5 metrů. To je, jen tak pro představu, skoro jako byste na délku spojili tři dvoumetrové postele. Z kuchyně a jídelny je luxusní výhled na už zmiňovaný oceán.

No a šatna…. Dámy, šatna… Má 42 metrů čtverečních. To je jako velký jednopokojový byt. Akorát, že to není byt, ale šatna. Je v ní mimo jiné automatický podavač šatů a speciální elektronický podavač bot, Céline má totiž jen v tomto domě přes 3 000 střevíčků.

No, a protože zpěvačka nejraději ze všeho relaxuje, má na to přizpůsobené i terasy. Ty jsou dvě nad sebou – jedna je dopolední a druhá odpolední. To aby bylo opálení rovnoměrné. Na jedné z teras je vířivka, na druhé se dají trávit krásné vlahé večery u krbu.

Pokud se obloukem vrátíme ven, najdeme tam kromě zmiňovaného vodního království tenisový kurt, golfový simulátor anebo masážní místnost. Dobrá zpráva je, že zpěvačka chce rezidenci budoucímu majiteli prodat s téměř veškerým vybavením.

Přečtěte si také