obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Drahé auto si výherce nekoupí kvůli drahé pojistce
Šestačtyřicetiletý James zažil během oběda šok a jídlo mu pořádně zaskočilo. Během obědové pauzy totiž poprosil kolegu, aby mu z novin přečetl výherní čísla posledního tahu. Uhádl všech šest čísel. Podobné štěstí měl ten den už ještě jeden člověk a tak si výhru rozdělili. James tak dostal přes čtyři miliony liber.
„Nejdřív jsem si myslel, že kolega někde viděl můj tiket a ze srandy začal z novin číst moje čísla, která se naučil nazpaměť. Ale rychle jsem mu noviny vytrhl z ruky a podíval se sám. A fakt to tak bylo,“ vzpomíná na osudový den James.

Když přišel večer z práce domů, ani nerozsvítil a sedl si po tmě do obýváku. Takto setrval několik hodin a jen přemýšlel, co se to děje. „O tomto momentu jsem tolikrát snil. Když to přišlo, byl jsem prostě v šoku a říkal jsem si, že to musí být nějaká chyba,“ říká James, který sázel pravidelně několik let. Pak ale na chvíli přestal a toto byl jeho první pokus po pauze.

James tiket ukryl do staré krabice se synovými hračkami. První, komu o šťastné události řekl, byla jeho dcera. Oběma dětem slíbil úžasné prázdniny, mimo jiné návštěvu Disneylandu na Floridě.
Chcete udělat svým dětem podobnou radost? Tak si vsaďte a brzo možná budete kupovat letenky. Samotný James zůstává skromný. Chce si koupit motorku a auto. Ale nepůjde o nic drahého. Prý nechce platit drahé pojištění.

Přečtěte si také