obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Dostaň Jágra
Využijte jedinečnou možnost pro členy Sazka Klubu a přihlaste své děti nebo vnoučata na sportovní dny, kde se setkají s českou hokejovou legendou.
Stačí se na webu Sazka Klub přihlásit svým desetimístným číslem Sazka karty a následně v sekci DOSTAŇ JÁGRA můžete registrovat až čtyř dětí ve věku 6 - 11 let.

Děti dostanou příležitost osobně si zasoutěžit s Jaromírem Jágrem a poměřit s ním své síly. Registrovat se můžete zdarma až do 30. 8.. Zůčastnit se můžete kterýkoliv den, dle vašeho výběru od čtvrtka 31. 8. do soboty 2. 9. 2017.
 

Přihlaste své děti do sportovní soutěže


Máte pocit, že se vaše děti málo hýbou? Že ani vy tomu sportu moc nedáte? Bylo by fajn to změnit, co říkáte? Chceme vám ukázat, že sport může děti bavit, a že stojí za to se mu věnovat.
 
Přijměte výzvu od ambasadora sportovního klání Jaromíra Jágra a přihlaste své děti do soutěže DOSTAŇ JÁGRA. Podívejte se na video z loňského ročníku.
 

A aby to nebylo jen na dětech, zapojíme i rodiče

 
Budou pro ně probíhat odborné semináře na téma výživa dětí nebo psychologie sportu. Do besedy zapojíme i úspěšné sportovce a olympioniky.
 
Děti se utkají v řadě disciplín pod dohledem zkušených trenérů. Ti na závěr individuálně vyhodnotí, jaký sport je pro dítě ideální a doporučí mu, na co se zaměřit.


KDY
čtvrtek 31. 8. 2017
pátek 1. 9. 2017
sobota 2. 9. 2017

vždy 9-12 hodin nebo 13-16 hodin

KDE
Sportovní areál Podvinný mlýn, Praha 9, Kovanecká 27
 

Přečtěte si také