Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Doslova milionový vánoční dárek

Doslova milionový vánoční dárek
Vánoční dárek, jak se patří, si dal padesátiletý Iain. Krátce před svátky vyhrál milion liber a Štědrý den tak měla jeho rodina loni o něco dřív. I když trvalo pár dní, než se z toho šoku vzpamatovali, neváhali a hned se začali poohlížet po novém bydlení.
 
Iain pracoval v prádelně a na vlastní bydlení by tak šetřil hodně dlouho. Výhra mu ale otevřela dveře ke splnění jeho velkého snu. A nejen jeho. „Hned jak byla moje výhra potvrzena, začali jsme hledat bungalov. Našli jsme jeden, který se nám moc líbil a rozhodli se ho koupit. I když jsem to už nestihli do Štědrého dne, i tak to byly naše nejlepší Vánoce v životě,“ popisuje speciální sváteční atmosféru Iain.

Bydlí se svou matkou a bratrem a oba změnu s nadšením přivítali. Iain koupil tiket na cestě z práce v trafice, v které sází už delší dobu. Nerad své zvyky mění a tentokrát se mu to vyplatilo. „V trafice rovnou i tiket kontrolujeme. V den, kdy jsem vyhrál, tomu nebylo jinak. Akorát místo věty „bohužel nic“ nebo „blahopřeji, vyhrál jste pár liber“, se ozval křik a jásot. Jen stěží jsem rozuměl větě „myslím, že jste vyhrál milion,“ vzpomíná na Iain na vteřiny, které mu úplně změnily život.

Přesto se snažil zůstat klidný a nedal znát své nadšení. Doma se chtěl přesvědčit, že to tak opravdu je. A pak už začal plánovat. Nízký dům bude ideální pro jeho matku, aby nemusel chodit pořád nahoru a dolů po schodech jako dosud. On sám si pak nechá do domu vyrobit velkou knihovnu. Je totiž vášnivým sběratelem válečné literatury a jeho velká sbírka tak dostane konečně důstojné místo. A ještě jednu radost si chce Iain udělat. Chce se vrátit k cestování a zajet na ta místa ve Velké Británii, která ještě neviděl.

Zdroj foto: The National Lottery

 

Přečtěte si také