obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Dopoledne završila nákupem drahé rtěnky
Liz Andersonová z anglického městečka Sevenoaks zažila dlouhý den v práci. I přes únavu se však po cestě domů nezapomněla zastavit v oblíbené trafice a podat svá čísla do loterie. Vyplatilo se! Výhrou si přilepšila o více jak 37 milionů korun!
Už se vám stalo, že jste měli v plánu si vsadit, ale po dlouhém dni v práci jste byli tak vyčerpaní, že jste na to zkrátka zapomněli? Liz Andersonová nezapomněla. A dobře udělala! Díky tomu je teď o více jak 37 milionů korun bohatší.

Vzhledem k momentální únavě pětačtyřicetiletá Liz osudného večera ani nepočkala na slosování. Čísla zkontrolovala až ráno na internetu. Jako mnozí další v podobné situaci nemohla uvěřit, když prvně spatřila, že všechna sedí. Vlčí mlha, pomyslela si, nevěřícně zavřela okno prohlížeče a pokračovala v práci. „O polední pauze jsem se šla projít. Teprve tehdy mi to začalo docházet. Na oslavu jsem si koupila rtěnku za 5 liber. Po návratu do kanceláře jsem se pak konečně odhodlala a zavolala provozovateli loterie. Ten mi výhru skutečně potvrdil,“ líčí šťastná Liz.

Až nyní, když si byla naprosto jistá, se Liz odhodlala sdělit tu novinu také svému o šest let staršímu choti Frankovi. Protože jsou oba velkými fanoušky londýnského fotbalového klubu Arsenal, dohodli se, že výhru oslaví návštěvou večerního zápasu Ligy mistrů. Aby toho nebylo málo, dařilo se tehdy také Arsenalu. Ten večer vyhrál v poměru 2:0. "Úžasné zakončení perfektního dne," rozplývá se Liz.

Nyní, když už se zpráva o výhře v hlavách šťastné rodiny dostatečně rozležela, jaké mají Liz a Frank plány do budoucna? Na prvním místě je samozřejmě doplacení hypotéky na dům. Ten podle Franka potřebuje i částečnou renovaci. Díky výhře si Liz konečně může dovolit změnit zaměstnání a dělat to, co ji skutečně baví (co přesně to bude zatím sama neví). Frank jako nadšený golfista zase doufá, že se dostane mezi diváky populárního turnaje Ryder Cup 2018. Celá rodina se navíc během příští dovolené chystá do Austrálie, kde společně navštíví Frankova syna z prvního manželství.
 

Přečtěte si také