obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Dobrodruh Petr projel východ Evropy
Petr je pravidelným sázejícím, kterého Eurojackpot nalákal na možnost stát se miliardářem. To se mu zatím nepovedlo, ale už několikrát v Eurojackpotu vyhrál, naposledy to byla Cesta kolem světa.
První plán byl vyjet na hokejové mistrovství v Petrohradě a vzít sebou kamaráda, který by zážitek dostal jako dárek k padesátým narozeninám. Pak chtěl Petr vzít partu kamarádu na zájezd do Bulharska.Zatím se vydal na poznávací cestu na východ Evropy. "Z Varšavy jsem se letěl podívat na druhou stranu Černého moře, do ukrajinské Oděsy. Bydlel jsem 25 metrů od Černého moře a pozoroval lodní blokádu Krymského poloostrova," popisuje svojí dobrodružnou výpravu Petr. Pak vyrazil po stopách Napoleonských válek do Smolenska. Další kroky mířily do Moskvy, kde bydlel v pětihvezdičkovém hotelu přímo v centru. "Vyrážel jsem na prohlídky Kremlu, Rudého náměstí, rodného domu Puškina a řadu dalších zajímavostí,"  doplňuje výherce Cesty kolem světa Petr.

Chcete vyhrát taky Cestu kolem světa dle vašeho výběru za 500 000 korun? Máte šanci! Stačí si vsadit Eurojackpot, o cesty totiž hrajeme až do 7. října.

Přečtěte si také