Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka svět

Do Chorvatska jezdí celé Česko…. a Bill Gates

Do Chorvatska jezdí celé Česko…. a Bill Gates
Tak v Chorvatsku byli už nejspíš úplně všichni. Vy už jste tam letos byli nebo se chystáte? A máte pocit, že je to destinace, kterou nikoho příliš neohromíte? Omyl. I tato země totiž láká bohaté. Byl tam i nejbohatší muž na světě – Bill Gates. Takže nejezdíte tam, kam většina Čechů, ale jezdíte tam, kam míří i miliardáři.
Bill Gates s rodinou zavítal do jednoho z nejstarších chorvatských měst. Ve Skradinu se jen těžko procházel bohatší člověk a taky bude nejspíš trvat, než tam někdo podobně bohatý zase zavítá. Asi si dovedete představit vyjevené číšníky, kterým prý nechal slušné spropitné. Místní kuchyně jeho rodinu totiž nadchla.

To irský venkov zase nadchl jiného bohatého Američana. Po stopách Keltů se tam vydal legendární režisér Steven Spielberg. Muž, který si může koupit v podstatě všechno, si prý užíval malé irské vesničky, vydal se na túru do hor a účastnil se několika keltských rituálů. Kdo ví, třeba právě o tom bude jeho příští film.

To ruský boháč Roman Abramovič pojal svou dovolenou luxusně. Na své jachtě vyrazil do Kostariky. Láká ho prý exotika, džungle a nádherné pláže. Tak mu to přejme. Ostatně do Chorvatska se dá na jachtě taky doplout, tak třeba příště.

Ať už plánujete jakoukoli dovolenou, zajímavé zážitky na vás čekají kdekoli. Tak jim běžte naproti. Třeba s nějakou tou výhrou v kapse!
 

Přečtěte si také