obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Dnes se losuje o miliony eur
Pátek 10. října 2014 je historický den. Češi mají vůbec poprvé v dějinách možnost zúčastnit se losování loterie Eurojackpot a dosáhnout tak na miliony eur. V rámci oslav této události vás Sazka dnes a zítra večer zve také na bezplatné sledování světové vodní show na Vltavě.

Na své první slosování Eurojackpotu, miliardářské loterie s největšími výhrami na tuzemském trhu, mohou Češi sázet do dnešních 19:00 na jednom z 6 900 terminálů Sazky po celé ČR. Losování proběhne mezi 20:00 a 21:00 ve finských Helsinkách.

V loterii Eurojackpot stačí vyplnit sázenku a uhádnout celkem 7 čísel. Jeden sloupec stojí 60 korun, přičemž sázející tipuje 5 čísel z 50 a 2 z 10. Na jedné sázence je možnost vsadit maximálně 6 sloupců. Detailní obrázkový návod k hraní Eurojackpotu najdete na speciálních stránkách loterie (http://eurojackpot.sazka.cz/jak-hrat). Garantovaný jackpot dosahuje 10 milionů eur (270 milionů korun), maximální výše se může vyšplhat až na 90 milionů eur. V závislosti na aktuálním kurzu tak sázející mohou vyhrát až přes 2,5 miliardy korun.

Miliardářská loterie Eurojackpot je nově sdílená v celkem 16 zemích včetně ČR, na výhry se skládají všichni sázející. Výhra bude přepočítána podle aktuálního kurzu platného v den losování, v případě výhry tak obdržíte celou částku v korunách a výhru nemusíte dále danit.

Velkolepá vodní show k oslavě Eurojackpotu přijíždí do Prahy

Při příležitosti zahájení provozu loterie Eurojackpot v České republice si pro vás Sazka připravila něco extra. Do České republiky totiž z New Yorku přivezla velkolepou a veleúspěšnou vodní show. Díky tomu jí tak budete moci spatřit naživo, přímo na Vltavě. Projekce proběhne na vodní projekční ploše o rozměru 1000 m2. Voda přitom bude v rámci představení stříkat zhruba do výšky pětipatrového domu. Show bude trvat 15 minut.

Show probíhala už ve čtvrtek, šanci ji spatřit však dostanete ještě dnes a zítra (10. a 11. října) večer vždy od 19:30, 20:30 a 21:30. Projekce bude probíhat v Praze na Vltavě na tzv. Náplavce (Rašínovo nábřeží, mezi Palackého a Železničním mostem). Vstup je zdarma, všichni jsou vítání a show se uskuteční za každého počasí.

Přečtěte si také