obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Dnes hrajeme kromě Eurojackpotu i o Cesty kolem světa
V miliardové loterii Eurojackpot losujeme od 11. srpna každý týden 10 Cest kolem světa. Výherci této hry obdrží poukaz na zájezd v hodnotě půl milionu a mohou jej procestovat podle svého přání.

Podívejte se, jak si své cestování už užil náš výherce 


Pan Ondřej z Moravskoslezského kraje mohl díky výhře se svou přítelkyní strávit luxusní pobyt na Maledivách. Vydali se na výlet ponorkou, viděli podmořský svět s delfíny nebo strávili romantické chvíle na opuštěném ostrově.

ondrej.jpg

Cestování je mým velkým koníčkem. Výhodou je, že tuto výhru nemusím utratit najednou, a tak se ještě chystáme do Dominikánské republiky nebo na safari v Keni,“ vysvětluje nám výherce. Vypadá to, že  Ondřej si radost z výhry prakticky rozloží hned do několika dovolených. Což s výhrou Cesty kolem světa samozřejmě můžete udělat taky.

Jak to celé funguje

Ve hře Cesta kolem světa se losují speciální kódy, které jsou natištěny na potvrzení o sázce Eurojackpotu.

Počet kódů odpovídá počtu vsazených sloupců. To znamená, že když vsadíte 1 sloupec, vygeneruje se vám 1 kód, když 6 sloupců, vygeneruje se vám 6 kódů. Čím více sloupců tedy vsadíte, tím se vaše šance zvyšuje. U systémové sázky můžete hrát až se 45 kódy.
 
Cestu kolem světa si každý výherce sestaví podle vlastního přání ve spolupráci s CK Fischer. Není limitován katalogovou nabídkou, zájezdy budou šité na míru každému výherci.  Hry se zúčastní automaticky každý sázející Eurojackpotu v ČR.

Výhry se vyplácejí z Fondu Cesta kolem světa, který vzniká díky kurzovému rozdílu mezi cenou sázky na Eurojackpot v eurech a v korunách.

Vydáte se na cestu kolem světa?
 

Přečtěte si také