Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka svět

Díky výhře ve Sportce bude už brzy jezdit čtyřkolkou

Díky výhře ve Sportce bude už brzy jezdit čtyřkolkou

Že každá výhra potěší, je obecně známá pravda. Když ale vyhrajete víc než 3,5 milionu korun, můžete si začít plnit i velké sny. Třeba nákup nové čtyřkolky, která bude už brzy parkovat před domem výherce z Plzeňska.

„To vám ani nedokážu popsat, jakou jsem měl radost,” vyhrkl spontánně sázející z Plzeňského kraje, když si do Sazky přišel svoji výhru vyzvednout. Ženatý otec ve středním věku podle svých slov sází pravidelně už přes dvacet let a pro svůj tiket míří nejčastěji do trafiky.

Čtěte také: Milionář ze Zlínska se nejvíc těší, až dá šéfovi na stůl výpověď

Prodejnu s novinami a tabákem zvolil i na začátku května. „Občas sázím i svoje čísla, tentokrát jsem ale trochu pospíchal, a tak jsem to nechal na terminálu,” popisuje muž, co výhře předcházelo.

Při kontrole své sázenky po losování se prý nejdřív smál, že zase nic nevyhrál a přispěl jiným milionářům. Nejprve totiž kontroloval všech deset vsazených sloupečků s čísly taženými v prvním tahu, kde žádná výhra nebyla.
 

Královská výhra čekala až v sedmém sloupci

Při kontrole čísel z druhého tahu se také zpočátku zdálo, že se na něj tentokrát štěstí neusmálo. „V prvním šesti sloupečcích jsem moc čísel neuhádl, když jsem se ale dostal k sedmému sloupci, údivem jsem asi pusu otevíral víc a víc,” směje se šťatsný výherce.

Sedmý sloupec zkontroloval ještě několikrát, než se ujistil, že skutečně uhodl hned šest tažených čísel ze sedmi. A že je to zrovna on, kdo vyhrál přes 3,5 milionu korun.

Radostnou zprávu o svém vítězství oznámil své nejbližší rodině. „Když se mě ptali, za co výhru utratím, řekl jsem, že je to přeci jasné, bude to nové auto! Jezdíme často do horkých oblastí a přepravovat se v zimě pro nás bylo občas trochu náročné, takže si díky výhře pořídím silnou čtyřkolku,” ukončuje povídání nový milionář.

Přečtěte si také