obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Díky Sportce se stal milionářem. Plánuje přispět na charitu
Otec od velké rodiny své výhře nemohl zpočátku uvěřit. Čísla na sázence si proto musel několikrát zkontrolovat. Když se pak ujistil, že skutečně vyhrál, padlo důležité rozhodnutí. O část výhry se totiž podělí s potřebnými a přispěje na charitu.
Sympatický výherce nám dále prozradil, jak dlouho sází: „Je to už víc než 20 let, nejvíc jsem ale doposud vyhrál jen 2 000 korun,” přiznal muž ve středním věku. Zdá se, že dvojka je pro něj ve Sportce mimořádně šťastným číslem, a tak se teď může radovat hned ze 2 milionů.

Svůj tiket podal sázející v obchodě, když šel na nákup (krom běžných prodejních míst, jako jsou tabáky či čerpací stanice, si Sportku můžete vsadit i na pokladnách obchodů Tesco, Penny Market a COOP). A komu o své výhře řekl jako prvnímu? Ano, byla to jeho manželka. Oba teď pociťují velkou úlevu, protože se jim výrazně zlepšila finanční situace.

Jinak si ale čerstvý milionář nemyslí, že by mu výhra příliš změnila život. Do své práce bude chodit i nadále, a i když je to pro něj podle jeho slov spousta peněz, nemyslí si, že by mu 2 miliony změnily povahu. O pořádné dovolené ale přemýšlí, jestli na ni však vezme všechny své děti i manželku a kam pojedou, nám neprozradil. 

Sazka výherci posílá velké gratulace a drží palce, abyste to byli právě vy, kdo počty milionářů rozšíří už po nedělním slosování. Díky hře 100x 2 miliony totiž s každým slosováním přibývá garantovaných 5 nových milionářů. Šanci zúčastnit se máte až do 15. 10. 2017. 

Sportku si nyní můžete vsadit i online bez nutnosti chodit do obchodu nebo tabáku a je to úplně jednoduché. Vyzkoušejte to přímo zde!

Přečtěte si také