obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Děti za všechny peníze?
Kdo má doma malé dítě dobře ví, že potřebuje ten a ten kočár, takové plíny a makové dupačky. A samozřejmě dudlík. Čím víc kusů, tím líp. Jo, začínající rodič je pro zkušené marketéry snadná kořist. Koupí totiž vždycky něco, co vůbec nepotřebuje a navíc za nesmyslné peníze.
A ví to i přední světové značky. Podívejte se, jak vypadá dudlík z pravých diamantů, kočárek Aston Martin nebo třeba přebalovací taška Louis Vuitton. Možná ji totiž taky budete nutně potřebovat.


Diamantové dudání

diamantovy-dudlik-(1).jpg

Na první pohled vypadá celkem obyčejně. Ale věřte nám. Když by ho vaše dítě ztratilo v pískovišti, budete hrabat jako smyslů zbavená. Tento diamantový dudlík totiž stojí sedmnáct tisíc dolarů. Ale tak proč by si váš potomek nemohl přímo diamantově podudat. V návodu se ale rozhodně nepíše, jestli ho tato neskutečná suma ohromí natolik, že bude v noci v klidu spát. Anebo diamanty nediamanty, nevyspíte se stejně.

Víření za 80 000


vyrivka-pro-deti.png

Nemáte doma vířivku a chtěli byste dopřát své ratolesti trochu bublinek? Máte štěstí. Jedna italská firma myslí na vše a pro kojence navrhla speciální vaničku s tryskami. Stačit vám budou tři tisíce dolarů a vy si do ní pak můžete strčit unavené nohy.


Lahvička D&G


lahvicka-DaG.jpg

To jiný italský dům se s tím moc nepáral. Dolce & Gabanna na to jdou střízlivou cestou. Vyrobili pro děti sadu lahviček na pití. Jde vlastně o plast s logem firmy. Pokud máte zbytečných osmdesát dolarů, tak je raději investujte lépe, dítě to stejně neocení, .

Královna pískovišť
gucci-taska.png

A klasika na závěr. Kdo by nechtěl pravou Vuittonku nebo jinou kabelku předních světových módních domů. Vy ale bez pochyby budete královnou pískovišť, když si pořídíte přebalovací tašku od italské firmy Gucci. Stačí dvanáct set dolarů a náhradní plíny, krémy a zásypy na opruzený zadek budou v bezpečí.

Zdroj foto: http://thestir.cafemom.com, images.hgmsites.net

 

Přečtěte si také