obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Dejte si „raketové palivo pro mozek“
Milionáři mají různé záliby a návyky. Tím spíš, pokud jde o jídlo a pití. Nemluvíme tady ale o luxusních restauracích nebo speciálních dietách. Bavíme se o každodenním životě. Možná vás překvapí, že spousta bohatých a úspěšných lidí vůbec nepije kávu. Těžko říct, jestli proto, že jim nechutná nebo v ní vidí něco zdraví škodlivého. A stejně tak zapomeňte na velkolepé snídaně.
Tak pěkně popořádku. Že se nechcete vzdát ranní kávy a ani popolední siestu si bez ní neumíte představit? No, nedá se svítit. Ale máme pro vás milionářský tip, jak se povzbudit jinak. Jedná se o speciální nápoj, kterému se říká „raketové palivo pro mozek“. A skutečně, stačí pár ingrediencí a budete pracovat jako tryskomyš.
Takže recept:
 
Do konve dáte silný černý čaj, zelený čaj, kokosový olej a máslo. Všeho po dvou lžičkách. Zalijete tři čtvrtě litrem horké vody. Pak jen pár minut počkáte a svůj „nakopávák“ vypijete.

Asi můžete i na víckrát, ať nepročuráte důležité jednání. Co se týče snídaní, tak to je opravdu zajímavé. Většina bohatých lidí prý jí každý den to stejné. Trochu nepříjemná představa, co říkáte. A protože rádi sázíte, tipněte si, co si tito lidé každé ráno připravují…..vyhrávají všichni, kdo mysleli, že toto:
 
Snídaně úspěšných je obyčejná miska, ve které smíchají banány, sušené švestky, vlašské ořechy, konopný prášek a mandlové mléko.

Pokud vás tyto stravovací návyky nezaujaly, sázejte. Ať mezi milionáři posílíte procento těch, kteří jedí a pijí normální věci. Šťastnou ruku a dobrou chuť!
 
 

Přečtěte si také