obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Další auta za plný tiket jsou rozdána
Další výherci si k nám přišli pro věcnou cenu za plný tiket Sportky. Poslední šanci vyhrát Škoda Fabia kombi máte během mimořádného losování Sportky, v pátek 26. června. Stačí vsadit plný tiket a zkontrolovat si 18 místný kód na internetových stránkách nebo u terminálu a auto příště zamíří možná právě k vám.

Výherce Jiří z Karlovarského kraje

 

Pan Jiří sází nepravidelně, ale sleduje výši Superjackpotu, protože ho láká spíš možnost vyšších výher. Čísla má vlastní, dal si je dohromady podle dat narození svých blízkých. "O výhře jsem se dozvěděl u terminálu. Zrovna tam obsluhoval nový obstaravatel a hned jsem byl první, komu kdy gratuloval k výhře," vyprávěl nám pan Jiří, když si přebíral poukaz na nový vůz. Celá rodina měla z výhry obrovskou radost a výherce nám přiznal, že ukápla i slza štěstí.

Výherce Miroslav z Táborska

Výherce věcné prémie, pan Miroslav je povoláním obkladač a sází Sportku už víc než 20 let. "Obvykle sázím náhodný tip, tentokrát, ještěže tak, jsme si s přítelkyní vsadili svá vlastní čísla. Větší radost než ze samotné výhry jsem měl, když jsem viděl, jakou radost má moje přítelkyně," řekl spokojený Miroslav. S novým autem pojedou na letošní dovolenou, a pak ho hlavně využijí na dojíždění na koncerty.

Výherce Radek z Prahy

"Už se těším až budu vozit děti každý den do školy novým autem," prohlásil výherce Radek, který má na sázení vlastní recept. Má totiž statistiku šťastných a výherních čísel za posledních 10 losování a z nich pak dává dohromady svojí sázenku. Sází pravidelně, vždy ve středu a neděli, už 10 let a o výhře se dozvěděl na internetových stránkách sazimesportku.cz.

Výherce Jaroslav z Plzně

Jaroslav sází pravidelně spolu se svými kamarády. Vždycky sází na nedělní slosování a na tiket vpisuje svá vlastní čísla. Už si vytvořil svůj rituál a každou neděli sleduje televizní losování, o výhře nového vozu se ale dozvěděl na internetových stránkách a hned spolu s kamarády výhru oslavil. "Nedávno jsem uvažoval o tom, že přestanu sázet a najednou přišla výhra. Takže určitě budu v sázení pokračovat," svěřil se nám novopečený majitel Škody Fabia.

Přečtěte si také